Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hova tudom leadni?

Hova tudom leadni?

Figyelt kérdés
Van rengeteg hasznalt ruham de jo allapotban vannak. Hol tudom eladni egyben az egeszet? Nem szeretnem neten tenyleg annyi van hogy egy het keves lenne feltolteni egyesevel oket. Kerlek a Vinted oldalt se ajanljatok ! Koszonom! Termeszetesen olyqn helyet keresek ahol fizetnek is a ruhakert

2023. márc. 23. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen.

Vagy leadod egy az egyben adományként vagy elkezded felrakni netre eladni.

2023. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nekem a H and M rémlett valami ilyen akcióval, de nem talàltam érvényes, netes infót...
2023. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A H&M-be egy zacskó használtruhát lehet leadni 500 Ft-os törzsvásárlói kuponért, de ez nem eladás. Optimista vagy, hogy semmise jó neked, de azért még el akarod adni, miközben Dunát lehet rekeszteni új és használtruhákkal. Minek vettél annyit…? Hirdesd meg úgy, hogy csomagban. Pl. M-es női felsők csomag, 3000 Ft/5 db. Ne kergess illúziókat.
2023. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!