Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas derekú nadrágok kiknek...

Magas derekú nadrágok kiknek előnyősek? Magas derekúban jártok?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 8. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
En csak olyanban jarok. Szerintem a nok tobbsegenek ez az elonyos nadrag. Egy csiponadrag olyannak allhat jol inkabb, akinek semmi felesleg nincs a csipojen, hisz ha van felesleg, akkor a csiponadrag bevag oda es ugymond kibuggyan a haj a nadragbol. Egy magas dereku ezzel ellentetben meg szepen tart, kiemeli a vekonyodo derekat is. Akinek egyenes a dereka annak is lehet jol allhat a csiponadrag.
2023. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak magasderekú nadragokat hordok, nagyon vékony a derekam, a csípő valamivel szélesebb, nekem pl. jól áll. De egy magasderekú nadrággal szerintem nehéz mellélőni, a nők többségén jobban áll, mint a csípőnadrág.
2023. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyat hordok, ami köldökig felér. Egyrészt mert alacsony vagyok, így valamelyest hosszabbank tűnik a lábam a felsőtestemhez képest, másrészt körte alkat vagyok, 20 centivel szélesebb a csípőm a mellbőségemnél, így egy csípőnadrágban bohóc lennék. És egyébként se ízléses, hogy ahányszor lehajol, leül az ember, a hatsójának a fele kint legyen a nadrágból.
2023. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok megfázni, nem akarom, hogy leülök és azon kelljen izgulnom, hogy most kilátszik-e a fehérneműm, esetleg a kőműves dekoltázsom is, ezen kívül bőven van feleslegem deréktájon, csípőnadrágban úgy néznék ki, mint egy muffin.
2023. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
Én inkább normál derekút hordok, ami köldökig ér. Vékony vagyok, a csípőm keskeny de a derekam nagyon vékony, így sokszor a nagyon magas derekú derékban eláll. De felüdülés a régi csípőgatya divat után, hogy végre nem kell attól félnem, hogy leülök és kint a derekam.
2023. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%

Először is, a magas derekú alternatívája nem csak a csípőnadrág, hanem van normál fazon is. Miért kell mindig szélsőségekben gondolkodni?

Másrészt lehet, hogy ti női szemmel azt hiszitek jól áll, de férfiszemmel egy katasztrófa. Derékrész a hónaljban, hátul hát közepén (!) eláll a gatya, a rövidnadrág meg nincs is a lábatokon mikor leültök, hanem csak a hasatokon.

2023. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Normál és magas derekút hordok, de inkább magasat. Nekem is az az előnyös, alacsony vagyok, ez meg hosszít valamennyire. Köldökig érnek a magas derekú gatyáim.
2023. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ezek után már csak azt kérdezem, hogy minek gyártanak annyi csípőnadrágot... Nagyon kevés nőnek áll jól, mert a legkisebb úszógumi is kitüremkedik fölötte. A másik véglet se jó, ne érjen a nadrág a hónaljig, de a derekat kiemelő, karcsúsított középmagas / magas derekúban szinte minden nő csinos.
2023. ápr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyszer véletlen magas derekú farmert rendeltem, még sose volt rajtam előtte más csak csípőnadrág..hónapokig nem vettem fel, utáltam..majd egyszer kénytelen voltam mert nem volt más 😁 úgy hozzá szoktam, hogy már csak magas derekút hordok mindenből..nadrág harisnya bugyi stb..
2023. máj. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!