Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen hazai és külföldő...

Milyen hazai és külföldő webshopok és üzletek léteznek kimondott punk,metal,goth stílusra?

Figyelt kérdés

Ahol annyi ruhát árulnak legalább mint a női nemnél.

Férfiként érdekes aligha találok valamit..., mert a többség nőkre van szocializálódva a shop.


Kössz , béke,



2023. ápr. 8. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kettőt ismerek, gondolom ezeket már ismered, de azért hátha nem.


[link]



[link]

2023. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ismerem már rég őket. Köszi. 😀
2023. ápr. 8. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:

A Metalshop oldalán van a legnagyobb választék.

A Rockstore főleg bandás pólókban és kiegészítőkben erős.

A Rockpincében viszont egy ideje csalódtam, mert rengeteg olyan termék van a webshopon, ami elfogyott, és már nem is tudják beszerezni.

Viszonylag olcsó, kényelmes, de vagány cuccokat pedig a Cropp és a oldaláról szoktam beszerezni.

2023. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Cropp és társai számomra egyáltalán nem a metalheadet képviselik, hanem inkább az elkrvult pink színű társadalmat.
2023. ápr. 8. 21:15
 5/5 97szegedi97 válasza:

Hogyha igazán hozzád illő darabokat keresel akkor látogassal el erre a linkre: [link]

Viszont ha elkezdett érdekelni, akkor még ne a webshopon add le a rendelésed, mert még nem üzemel.

Ez egy újonnan induló webshop és én fogom elindítani, az oldal is még apró változtatásokra vár, de már majdnem kész.

Ha szeretnél valamit akkor írd meg itt és megadom az elérhetőségem.

Illetve ha tetszenek, de nem találsz olyan neked igazán tetszőt akkor se add fel, mert legalább 5x ennyi darabunk van még ami nem került fel a webshopra.

2023. ápr. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!