Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gyermekem 14 éves, 167cm...

Gyermekem 14 éves, 167cm magas, 53 kiló. Ballagási öltönyt szeretnénk neki vásárolni Szegeden. Van üzlet, ahol érdemes válogatni?

Figyelt kérdés

#fiú #Ballagási öltöny
2023. ápr. 9. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a C&A-ban vettem egy sima zakót neki, illetve egy fekete nadrágot. Nem ismerem az anyagi helyzetetek, de 14 évesen abban a korban van még, hogy a testalkata sokat változik a srácnak, így felesleges vagyonokat költeni rá. C&A-ba kiválasztotta a neki tetszőt (6000 Ft körül volt és természetesen nekem nem tetszett :D), meg kerestünk hozzá szintén ott egy fekete nadrágot. Ingen pedig a New Yorkerben egy karcsúsított típusút, fehér hosszú ujjút vettünk, ami elég divatosnak néz ki és nagyon jó az anyaga. Hosszú ujjú azért is jó választás, mert zakó nélkül pl. egy farmerral is nagyon elegáns pl. egy kevésbé fontosabb eseményen, ha meleg van, akkor meg simán fehajtható az ujja. New Yorkerben szintén tudtunk venni hozzá nyakkendőt, amit kötni se kell , hátul kapcsos, vettünk csokornyakkendőt és a normál nyakkendőt is. Cipővel együtt így is olyan 27ezer Ft volt csak az öltözék. Bízom benne, hogy 1-2 évnyitón, évzárón még fel tudja venni, mielőtt kinövi
2023. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is a c&aban találtam most egy tök jó darabot!

14 évesnek még felesleges bármit is varratni, majd ha a gimis ballagásra nem egyen öltönyt csináltatnak, akkor visszatérünk az ajánlásokra (az öcsémékét azt hiszem az aphrodité szalon készítette) (de 14 évesen tényleg felesleges bármi drágábbat venni)

2023. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Valaki emlitette, hogy az Árkádban van egy üzlet ami öltönyöket, és kiegészitőket árul. Nem Szegeden élek, ezért kérdeztem elsősoron.

Nem Pierre Cardint akarok venni a fiúnak, de 60-70 ezer a keret.

Szeretném ha egy fokkal elegánsabb lenne társainál.

2023. ápr. 10. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor meg varrass rá egyet szabóval, aki pontosan kiszabja és úgy alakítja, hogy jól álljon neki
2023. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

árkádban több üzlet is árul, zara, stravidarius(? így írjuk? vannak problémáim a túl hosszú szavakkal), meg egy bolt asszem az első emelet közepén ami tom taylor meg ilyesmit árul... de ha engem kérdezel ugyanaz az összes, tömeggyártott, gyerekek által összevarrt darabok, nem kell extra összegeket kifizetni, csak azért hogy ne c&a logó legyen a bélésében.

(most jut eszembe a gimis versenyöltönye meg az öcsinek a contextből volt, ők is nagyon jók, készáru de méretre igazítják, nagyon jók a varrónőik)

2023. ápr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!