Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mtp-1302pd-2a2 casio óra valahol?

Mtp-1302pd-2a2 casio óra valahol?

Figyelt kérdés

Hello! mtp-1302pd-2a2 casio órát keresnék, két üzletben is jártam már ahol nem is volt, és interneten is mindenhol hiánykészletet láttam.

Nyíregyházán és környékén esetleg valaki tudna segíteni, hogy kapható e akárhol? Akár magánszemélytől átvéve, akár boltban.



#kiegészítő #óra #karóra #Casio #analógóra #digitálisóra
2023. ápr. 15. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen. A Tiffany kék színe miatt sokan vették.
2023. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehol. Online sem. Elkapkodták. Magánszemélytől 60-70 körül tudod megvenni. Az meg úgy azért kicsit húzós, főleg hogy én 18-ért vettem.
2023. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én Ebay-en próbálkoznék, körülnéztem 100 Eurókért lehet látni.

Valóban jó óra amúgy, én is gondolkodtam rajta.


#1: Igen. És kíváncsi lennék a vásárlók közül hányan vették tényleges hordásra. Mert hiszem azt, hogy a sok nyomorult még ezzel is Flipperkedni akar... Szerintem az eladott órák jórésze dobozban csücsül, és meg van hirdetve valahol érintetlenül 70-80 ezer Forintért.

Szánalom, hogy emberek elveszik azok elől a terméket, akiknek kellene és szívesen hordanák. Azért, hogy utána eladják nekik háromszoros áron... gyűlölöm az ilyet... Ugyan ezt csinálják a Rolexekkel.


Kijön bármilyen olyan modell, ami várhatóan közkedvelt lesz, egyből rabol rá a sok nyomorult mint "befektetés". Most őszintén... Mit nyersz az ember pl. egy ilyen Casion? 30 ezret? Szánalmas...


Remélem ott rohad rájuk és nem veszi meg senki.

Akinek sikerült venni hordásra, annak sok egészséges évet kívánok hozzá!

2023. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3

Itthon ez a flipperkedés annyira nem megy még(nem is hiszem hogy van rá fizetőképes kereslet). Volt, hogy olyan limitált G-shockot tudtam retail ár alatt megvenni ami Chrono24-en már 10-15-szörös áron ment. Inkább csak arról van szó, hogy mivel népszerű modell volt ide eleve kevés is jutott és azt is gyorsan elkapkodták.

2023. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyan másik modell, nagyobb meg arany indexek és mutatók de legalább kapni:

[link]

2023. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy globális készlethiány van. Úgy elkapkodták higy kvázi sehol nem kapni max olyan boltokban ahol betáraztak és most 3-4-szeres áron árulják.
2023. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valaki írja már légyszi mi olyan nagy szám van ezen?
2023. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7

Tiffany kék számlap. Most konkrétan bármit eladsz vele.

2023. máj. 8. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#4 Hogyne menne :D. Benne vagyok több óra adok veszek csoportban, ahol simán fordulnak meg új, érintetlen Rolexek magánszemélyektől a piaci ár mondjuk másfélszereséért.

Egy Submarinert simán hirdetnek 5,5 millióért. Ami amúgy egy kb 4 milliós óra...

2023. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9

A Rolex egy másik téma. De itthon nem nagyon fog senki 2-3-szoros árat fizetni egy Casioért.

2023. máj. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!