Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ha megláttok az utcán...

Fiúk! Ha megláttok az utcán egy lányt, aki az alábbi ruhákat/kiegészítőket/sminket viseli, mi az első benyomásotok róla? (kép lent)

Figyelt kérdés

A lány paraméterei:


magasság:165 cm

hajszín:szőke(nem festett)

szemszín:zöldes kék

testalkat: vékony(kb.52 kg)


Itt a kép:


[link]


2010. okt. 8. 20:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyébként a ruhákkal semmi gond, a hamis LV meg a leopárdminta sokkal gázabb... nem értem, az ilyenek mit képzelnek.
2010. okt. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ez az..:/

Deee..mindegy is:)

Nem ők voltak az egyetlenek,akik beszólogattak.:)

2010. okt. 8. 23:56
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csinos ha az arcod is csinos. Biztos megnézném ha szép lábad van :)
2010. okt. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Divatpcsa. Undorító az a szemüveg egy lányon. Minden tini ilyenekben mászkál..
2010. okt. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
22:18-as vok megint. Sztem sokkal aranyosabb vagy így, mint az a 2 hülye cicababa. Am meg engem is röhögtek már ki suliban furább öltözködésért. A nagymenőknek mindent szabad, de én nem vok nagymenő és nem szeretnék olyan mamakedvencésen sem öltözködni, szal ebből akadt egy kics probléma. De aztán megoldódott. Mert elballagtam :D. És most már azt veszek fel, amit akarok, akár a fejemre is húzhatnám az alsógatyámat. Egyetemen vagy munkahelyen senkit sem érdekel, max kicsit röhögnek, de nem bánatanának. Javasolnám, ha bírod a kiképzést, akkor öltözz úgy, ahogy szeretnél és jólesik. Sztem az önmegvalósítás fontosabb, mint a másoknak megfelelés.
2010. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó, a szemüveggel sincs baj én is szeretnék ilyent:P

Az összeállítás szép, nőies és nem túl kirívó de valahogy mégis egyedi mert hiába mondják hogy mindenki ilyen rucikba jár hát én speciel nem nagyon látok így felöltözött lányokat.:O

Farmert és bőrkabátot viszont tényleg mindenki hord...

Jah és a stílusról meg annyit, hogy ahány féle képpen én öltözködök akkor az én stílusom mi?!:O:D

20/L

2010. okt. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mindenki igy öltözik, nem cucc.
2010. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!