Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ha megláttok az utcán...

Fiúk! Ha megláttok az utcán egy lányt, aki az alábbi ruhákat/kiegészítőket/sminket viseli, mi az első benyomásotok róla? (kép lent)

Figyelt kérdés

A lány paraméterei:


magasság:165 cm

hajszín:szőke(nem festett)

szemszín:zöldes kék

testalkat: vékony(kb.52 kg)


Itt a kép:


[link]


2010. okt. 8. 20:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezekben nincs semmi kulonos...valoszinuleg eszre sem vennem :)
2010. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
bocsi, lány vagyok, de mivel még nem érkezett válasz gondoltam írok, remélem nem bánod. Nagyon jó az ízlésed, hasonló az enyémhez és a paramétereid is tökéletesek, már csak az a kérdés, ehhez milyen arc társul, amúgy e leírtak alapján teljesen pozitív lenne a benyomásom rólad: csinos, jól öltözött lány, biztos meg nézném a ruháid :) Jah és hogy természetes színű a hajad még különlegesebb
2010. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
hát a szemüveg nélkül átlagosnak nézném, valószínűleg észre sem venném, de így szemüveggel max. röhögnék egy jót.
2010. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kedves ma 21:20-es válaszoló!


Nem baj,hogy válaszoltál,köszönöm szépen!:)

Gondolom megérted,hogy miért nem linkeltem fotót az arcomról..:/

Viszont..ha így meglátnál(látnátok) az utcán és mondjuk mosolyognék-->kivillanna a fogszabályzóm,az taszítana Téged(Titeket)?

2010. okt. 8. 21:30
 5/17 anonim ***** válasza:
21:20-as vagyok: engem speciel nem zavar a fogszabályozó, rengeteg lány ismerősömnek van, szerintem legalább ebből is látszik, hogy az illető törődik magával, tehát nem zavaró, majd mikor leveszik milye jó lesz, gyönyőrű fogsorral ;) megéri szerintem
2010. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kedves ma 21:26-es:


Igen..ebből látszik,hogy a magyarok menniyre le vannak maradva e téren.:)


De..teljes mértékben elfogadom a véleményedet,és felpontoztalak.

2010. okt. 8. 21:58
 7/17 A kérdező kommentje:

*26-os

*mennyire

2010. okt. 8. 21:59
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik a foxabályzó egy lányon. Épp amiatt, amiért már mondták, hogy törődik magával. A ruhák első látásra cicababa beütésűek, de aztán ott az a ballonkabát vagy mi meg az a furi szemüveg, ami mostanában megint divat. Kicsit röhejes, de nekem tetszik. Én birom az olyanokat, akik fel mernének így öltözni. Meg a tapadós naci amúgyis elég szexis. Aszem bejönnél. (Valamiért szeretem az érdekes lányokat és téged érdekesnek tartanálak.)
2010. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
El vagyunk maradva azért, mert a retardált hemü nem tetszik a nem divatmániás embereknek...logikus. A normális szemüvegekkel nincs bajom, de ezek kifejezetten olyan "okosnak akarok kinézni de gyépés vagyok" fejet kölcsönöznek mindenkinek.
2010. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kedves ma 22:18-as válaszoló:


Köszönöm!:)

Nem vagyok az a cicababa típus..a szemüveg pedig dioptriás,nem csak "kellék".:)


A kérdést pedig azért tettem fel,mert nemegyszer megszóltak ezért a kombóért,amit most belinkeltem.


Valamelyik nap konkrétan az történt,hogy mentem az utcán.Két lány elment mellettem(bőrkabát+leopárd mintás leggings,meg valami(hamis?) Louis Vuitton táska..azt hiszem),és hallottam,ahogy az egyik odaszól a másiknak,hogy:,,Nézd már de gáz a szemüvege!"aztán nevettek.:)


Eleinte még bántottak az ilyen beszólások,főleg,hogy suliban is dettó ez volt a helyzet.

DE nem érdekel,aki szeret az elfogad ezzel a "gáz" szemüveggel is.:)

2010. okt. 8. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!