Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit érzel, amikor mezítláb...

Mit érzel, amikor mezítláb mész az utcán?

Figyelt kérdés
Nem érzed úgy, hogy mindenki téged bámul? Nem félsz attól, hogy belelépsz valamibe?
2023. ápr. 20. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát én nem tudom, de nem szoktam mezítláb mászkálni a koszos aszfalton. Roppant undorító lenne, akármilyen szennyeződést is felszedhetnék. Nagyon maximum akkor tudnám elképzelni, ha a cipő, magassarkú feltörte a lábamat és gyalog kéne hazajutnom. De különben..
2023. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Miért is kène mezítláb menni az utcán?
2023. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam ilyenről álmodni és mindig nagyon hiányoznak a cipőim.
2023. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon csóró vagyok, de cipőre még mindig futotta.
2023. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Kamaszként csináltunk ilyet, akkor nem féltünk a kosztól, belelépéstől, villamosra is felszálltunk így.

Ma már nem merném megtenni. :)

Max lépcsőházban kapom le, ha pl feltörte a cipő, de már az is kosztenger.

2023. ápr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, nekem aztán nem lenne kedvem az utcán lépkedni mezítláb. Nem egyszer láttam már embereket odavizelni a járdához, szóval inkább passzolnám a mezitlábasdit. :D Meg nem is csak az, de annyian köpködnek, meg mindent csinálnak... Én max. otthon szoktam az udvarban mezítláb lenni.
2023. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Rendszeresen járok mezítláb, nagyon kellemes érezni a járdát a talpam alatt :) Igyekszem a nagyon mocskos helyeket elkerülni, azért lehet találni normálisabb utakat is a városban.
2023. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nyaranta szoktam itt délbudán a kertvárosban. eddig senki nem szólt nem nézett meg. jó érzés, bár kissé szúrós a kis kavicsok miatt, plusz az aszfalt vizhólyagokat is csinál, ha több kilométert mész rajta


emellett ki szoktam még menni a Kopaszi gátra a parkba, az nagyon kellemes, főleg a fű, az egész mezítláb mászkálás onnan indult. ott volt olyan érzésem, hogy a lábamat erre találták ki, most van elemében. érzed a talajt, használod a lábujjaid, amit egy cipőben nem.


egy dolog van amire érdemes odafigyelni: meg kell tanulni mezítláb járni, mivel nincs sarokemelés, csillapítás, szóval egész másképp jársz mezítláb mint cipőben

2023. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#4 semmi köze az anyagi helyzetedhez a mai világban
2023. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
62%
Csak nyáron szoktam így lenni, de nem nagyon foglalkozok azzal hogy más néz-e.
2023. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!