Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felnőtt férifnek ilyen cipőt?

Felnőtt férifnek ilyen cipőt?

Figyelt kérdés

30 éves felnőtt férfihez illik még az ilyen cipő, vagy ez inkább a fiatalabb korosztályhoz passzol?


[link]



2023. ápr. 26. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Belefér még.
2023. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nevetni fogsz, nemrég vettem pont ilyen cipőt, még senki nem nézett rám furán miatta. 47 éves vagyok.
2023. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nagyban függ attól, hogy hogy nézel ki és egyébként milyen más ruháhat viselsz. Van akin 40 felett is jól nézhet ki, ha olyan az ember karaktere, meg van akihez 18 évesen se passzol. Szerintem nem korfüggő.
2023. ápr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nincs életkorhoz kötve. A viseletedhez, meg az alkalomhoz valót célszerű felvenni.

Én 40 éves vagyok. Napi futkosáshoz legtöbbször tornacipő van rajtam. Nem érzem gáznak. Ez a kényelmes és nyilván nem öltönyhöz veszem fel.

2023. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 qborka ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van 90 + éves korig 🙂
2023. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!