Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok, mennyire...

Mit gondoltok, mennyire igénytelen, ha nőként évek óta ugyan azt a 7-7 (tél/nyár) felsőt váltogatom?

Figyelt kérdés
Látszik az anyagon, hogy nem új, pl kifakult, megnyúlt. De nem szakadt/bolyhos. Ma az egyik ismerősöm megjegyzést tett, hogy miért nem veszek már új ruhákat. Ti ki szoktátok dobni az ilyen ruhákat?

2023. ápr. 29. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ami kinyúlt és bolyhos, azt vagy kidobom, vagy elhordom otthonra, takarításhoz. Nem vagyok egy divatmanci, de azért évek óta összesen 7 pólót eléggé kevesellnék.
2023. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a mennyiségével van baj ha tudod elég gyorsan mosni őket és jól kombinálni.

Az viszont tényleg igénytelen amikor elhasználódik és meglátszik rajta a nyúlás, bolyhosodás, fakulás.

2023. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha már az ismerőseid is észreveszik, hogy mindig ugyanabban jársz, az igen, igénytelenséget jelez.
2023. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Elég bunkó volt, ezer oka lehet, miért nem veszel új ruhát. Én is nagyon sokáig szoktam a régi ruhákat hordani, de amikor már gázul néz ki, akkor szoktam selejtezni. Azért 1-1 új ruhát is szoktam venni.
2023. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 qborka ***** válasza:
100%
Kifakult ruhát csak otthon, takarítani veszek fel.
2023. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

4-es:

Azért ezer oka nem lehet.

Már nem azért, de sima pamut pólót lehet kapni 1500-2500 forintokért egyes fast fashion üzletekbe. Ha megfelelő hőfokon mosod és nem vasalod agyon akkor azok igenis nagyon-nagyon sokáig bírják.

2023. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nincs baj, hogy nincs sok ruhád, de ha már látványosan használt, kifakult és kinyúlt, akkor tényleg jó lenne beszerezni pár új felsőt és ezeket max otthon hordani.
2023. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Nincs gond vele.
2023. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van nyolc éves felsőm is,de még hordható.Ami nagyon kifakult,azt elhordom otthon.A mennyiséggel nincs baj,nem kell ezer ruha.Igaz én nehezen találok olyat,ami tetszik és nem is olcsó a legtöbb,de egy két kivétellel évekig hordható.Azért meg nem fogok jó ruhákat kidobni,mert más megjegyzi,hogy évek óta hordom.
2023. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan, ami 10 éves és még mindig tetszik, jó állapotban van, ezért hordom is. Nem érdekel, hogy ki mit gondol erről. Felőlem költheti valaki arra a pénzét, hogy lecserélje minden évszakban a komplett ruhatárát. Csak akkor ne panaszkodjon, mikor én harmadszor megyek nyaralni, neki meg a Balatonra nincs pénze lemenni. Én is szeretek új ruhákat venni, de a régiektől csak akkor válok meg, ha már nem tetszik, vagy kibolyhosodott, szakadt stb. De amíg tetszik és jól is néz ki, addig nem fogok azért, mert másnak nem tetszik.
2023. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!