Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy méretű női cipőt (42)...

Nagy méretű női cipőt (42) hol lehet boltban venni?

Figyelt kérdés
Általában 41-es méretig van női cipő. Azt ne írjátok, hogy a férfi osztályon, mert alkalmi cipő kellene, nem sport, vagy túra. Netes rendelés sem jó, mert próbálni kell.

#női cipő #és még csak 14 éves
2023. ápr. 30. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Nekem 43-as a lábam, és fekete férfi cipőt hordok évzáróra, évnyitóra stb, nem mondom hogy örülök neki, de 42-es cipőt gyártanak sok helyen, 43-ast egyáltalán nem, szóval ne rinyálj!
2023. ápr. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

# 1

Köszönöm a választ, de olyas valaki javaslatát is várom, aki a lábmétete ellenére nem vált orkká, hanem nő maradt.

2023. ápr. 30. 07:19
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Nem vagyok ork, csak irritál, ha valaki úgy tesz, mintha neki lenne a legnagyobb problémája az életben. Nem tudom, te hogy vagy vele, de nekem a nagy lábmérettel együtt jött az hogy magasabb vagyok másoknál, konkrétan alig ismerek olyan fiúkat akik magasabbak nálam, szóval szerintem nézz egy kicsit magadba.

Amúgy ha nagyon "trendi" akarsz lenni, akkor csináltass magadnak cipőt

2023. ápr. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
80%

Szia!

Deichmann-ban szokott lenni 42-es, de a Rieker-ben is van nagyobb méret és jó minőségűek.

2023. ápr. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
69%
Ecipőn szoktam látni 42-es méretet női cipőknél is.
2023. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű,de azért nem is lehetetlen.Nekem 43 as kell,de amikor keresgélek,szoktam látni 42 est,mintha a korábbi 41 ről,feljebb vitték volna a női méret felső határát.Legutóbb a Deichmannban láttam.
2023. máj. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Deichmann, New Yorker, C&A.
2023. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!