Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó bőrgatyát hol találok?

Jó bőrgatyát hol találok?

Figyelt kérdés

Olyan boltot keresek ahol fel tudom próbálni a nadrágot, szóval nem csak online létezik. Ami a nadrágot illeti, nem szeretnék túl szűk, testresimulós fazont, ezért is zártam ki az árusított darabok felét. A másik fele viszont inkább az a kiszélesedő, low waisted fajta ami megintcsak nem áll jól. Kifejezetten olyat keresek ami zsebes, leginkább ilyen mom jeans hatása van tehát egy kicsit bő és high waisted. Ide linkelek egy hasonlót


[link]



2023. ápr. 30. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Uh de jól néz ki ez a gatyó. Stradivariusban vannak ilyen gatyók hogy bőr van e nemtudom.
2023. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Hoppá, sopron fest? :D

Egyébként elég sok ilyen bolt van, pl. Sinsay, H&M ahol gyakori. Esetleg még Reserved, bár nincs minden városban. Illetve turiban is lehet találni ha szerencséd van

2023. máj. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Minek kell lepontozni??
2023. máj. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A leírtak közül minden boltban jártam már és sajnos sosem jártam szerencsével 😔 Illetve igen, Sopron fest 😄
2023. máj. 1. 09:04
 5/9 A kérdező kommentje:
A képen szereplő lány egyébként egy ismerősétől kapta kölcsön és már nem kapható, éppen ezért nem is konkrétan azt a darabot keresem csak hasonlót
2023. máj. 1. 09:05
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Tudtam én :D hát érdekes, ezekben a boltokban nagyon gyakran vannak ilyen gatyák, bár lehet hogy az se mindegy hogy melyik szezonban mész. Hogyha ilyen fazonut szeretnél akkor lehet hogy tényleg több turiban kéne szétnézni :/
2023. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Ez nem bőrgatya. Igazi bőrgatyát nem sok helyen. Azt szerintem csak rendelni lehet.

Ilyen bőrnek nevezett fényesebb farmert meg tényleg bárhol kéne kapnod. Most pont ilyen zsákokkal van tele minden üzlet. Múltkor épp a C&A-ban voltak ilyenek, de láttam már a H&M-ben is.

2023. máj. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Én férfiben keresek régóta ilyen bőrszerű, vagy bőrhatású farmert, szűkebb skinny fazont. Hol lehet ilyesmit férfiben kapni?
2023. máj. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen most találtam bőrhatásút legalább online, köszönöm! ☺️ Majd turiba megyek még de egyébként lehet az a probléma hogy túl válogatós vagyok bőrnadrágok terén - ami első látásra nem jön be azt kizárom 😅🙈
2023. máj. 2. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!