Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Láttam sok ilyen kérdés volt,...

Láttam sok ilyen kérdés volt, hátha kapok én is segítséget. Randira mehetnék így? Vagy túlzás lenne?Vacsi és utána buli a program ha minden jól alakul. 23vok.

Figyelt kérdés

2023. máj. 2. 17:21
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%

A szoknya legyen kétszer olyan hosszú.

A kesztyű túl sok, azt ne vedd fel.

A csizma se legyen annyira magas sarkú.

A válladat se kéne annyira kidobni.

Meg az se volna baj, ha nem lenne ennyire testhezálló a felső.

2023. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
34: Köszönöm!
2023. máj. 4. 06:32
 33/52 A kérdező kommentje:
A személyeskedőknek (32,33) meg annyit hogy ezek a megnyilvánulások a saját szegénységi bizonyítványotok.
2023. máj. 4. 06:33
 34/52 anonim ***** válasza:
81%

#36


Látszik, hogy konfliktuskezelésed sincs, mert ahelyett, hogy elfogadnád, amit írtunk, csendben maradnál, mert már többen leírták, hogy miért ribis, de te csak értetlenkedsz, és már nincs kedvünk százszor újra leírni, amit elsőre is fel lehet fogni, te támadsz.


Miért várod el, hogy húszan újra és újra leírjuk, hogy miért nem jó ez a szerelés? Már én is leírtam, viszont eléggé fárasztó, hogy ennyire nehezen fogsz fel valamit és értetlenkedsz!


Hányszor írjuk le neked, hogy mit vegyél fel?

2023. máj. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
37: Elfogadtam azt is hogy ribisnek mondták ezt a ruhám. Pozitívat is adtam rá, azért tettem fel a kérdésem mert minden véleményre kiváncsi voltam. De hogy lefogyatékosoznak meg ilyenek már csak szimpla személyeskedés amit jelenteni is fogok.
2023. máj. 4. 09:14
 36/52 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy nem muszáj kommentet írni. Akinek nem tetszik a kérdésem az ugorja át. Ennyi. Nem kell személyeskedni. Azt szokták mondani hogy a stílus maga az ember. Van benne vmi.
2023. máj. 4. 09:19
 37/52 A kérdező kommentje:
Anyukámat meg nem kell ide keverni.
2023. máj. 4. 09:21
 38/52 anonim ***** válasza:
86%

#37


Kérdező, de anyukádnak, mint első számú, elméletben, hiteles nőnek kéne megtanítani téged az alkalomhoz illően öltözködni. Ha ez nincs meg, akkor a bibi odaát van. Lehet, hogy neki ez így teljesen rendben van, hogy a lánya randira olcsón felöltözve megy?

2023. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:
23 vok. Miért szólna bele már?
2023. máj. 4. 14:52
 40/52 anonim ***** válasza:
84%

#39

Kérdező, hát ez az, gyerekkorban kellett volna megtanítania neked, hogy milyen alkalomra hogyan öltözködünk. De ezek szerint ez nem történt meg, tehát sajnálatos módon nem foglalkoztak veled megfelelően és nem tanítottak meg neked sok hasznos dolgot. Most ennek iszod a levét.


De kérlek, használd már a józan paraszti eszedet, szerinted ez a szett egy komoly kapcsolatos randira való?

2023. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!