Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen betegség az amikor...

Milyen betegség az amikor valaki a valódi XL mérete helyett S méretű ruhákat vásárol?

Figyelt kérdés

Barátnomrol lenne szó

Ugy erzem segitsegre lenne szuksege,hogyan segithetnek neki?

Ez betegseg,ha igen milyen?


Vele nottem szinte fel,kicsikent sokszor voltam naluk jatszani tudom hogy picit mindigis koverebb volt,de sose korosan!

A szulei nagyon szigoruak voltak vele kulsoseget illetoen az elso perctol.

Suliba parszor bantottak szavakkal ami mind a koversegre utalt 158cm es 66 kg koruli volt a sulya 8.osztalyba

Sokszor mondta hogy az apja bantja ot szavakkal hogy kover,hogy nez ki,szétvan folyva az egesz teste


Az eveken tarto bantast kovetoen fogyokuraba kezdett ahol az akkori 60 valahany kg rol lefogyott 50 ra

Aztan vissza felment 60 valamennyire es ujra le 50 kg ra 22 evesen.


Kesobb 23 evesen terhes lett es szules utan 90 kg lett a sulya

50 kg szeretne lenni ismet, voltam fent nala hogy megnezzem a picit es ujra a fogyokura lett a téma ahol kozolte mennyire rosszul erzi magat a sulya miatt,valtoztatni szeretne

Buszken mutata nekem a kb xs-s meretu aprocska ruhakat amiket nemreg vasarolt,nyilvan ezek brutal kicsik az o jelenlegi sulyara


En ezt betegesnek erzem :(


2023. máj. 3. 14:06
1 2
 1/13 Kitana. ***** válasza:
100%
Hordja is őket? Vagy csak megveszi? Mert utóbbit szokták csinálni pl. motiváció miatt, hogy majd de jó lesz, ha beleférnek.
2023. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Miért lenne betegség?

Ha nem hordja akkor motiváció, ha hordja akkor egyszerűen szereti a feszülős ruhákat

2023. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Termeszetesen nem hordja ezeket a ruhakat,azok a nacik annyira picik hogy a bokajaig sem menne fel
2023. máj. 3. 17:19
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ez nem betegség hanem cél. akkor lesz elégedett ha fel tudja venni
2023. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Emberek!

Hogyan hordhatná?

XL meret kb 90 kg

XS-S ruhakat vesz ami 50 valahany kg-s emberre jo átlagba


Szerintem betegseg igen,hiszen nagyon draszrikus a meretbeli kulombseg. Bar ha lefogyna biztos hogy latvanyos atalalulas lenne,irigylesre melto! De meg az oda vezeto ut akkoris hosszu,lehet addigra mar nemis fog neki tetszeni hiszen itt évekről beszelunk,egeszsegesen nem lehet par honap alatt leadni 40 valahany kg ot

2023. máj. 3. 17:21
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
ja ha eldöntötted, akkor minek kérdezted meg?
2023. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azthittem ez egyértelmű,de olyastam itt olyan valaszokat hogy csak pislogtam.


Itt nem 1-2 meret kulombsegrol van szo


Hanem eleg durva metetbeli kulombsegekrol


Es nem 1-2db ruharol van szó, hanem már egy negyed dardróbnyiról

2023. máj. 3. 22:56
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha ilyen régóta barátnők vagytok, akkor mért nem kérdezted meg hogy mért ekkora ruhákat vett?
2023. máj. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért vette meg,mert ez motiválja a fogyásban.Kétlem,hogy a barátnőd az XL-es méret helyett magára erőltetni (már ha tudja) az XS-es méretet.
2023. máj. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
#7 komolyan, miért kell ebből ekkora ügyet csinálni? neked nem mindegy? mit fáj az neked, ha kis méretű ruhákat vesz magának? te veszed neki? ezzel traktál állandóan. itt akinek segítségre van szüksége az te vagy nem ő. nézd meg, már ránk is haragszol.
2023. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!