Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok kényelmes és csinos...

Hol tudok kényelmes és csinos cipőt venni? Ami nőies és nem fájdul meg benne a lábam.

Figyelt kérdés

Most egy elég jó túracipőt és nike futócipőt váltogatok, mert gyakran megyek gyalog vagy rollerrel és ezek nagyon kényelmesek.

Viszont nem érzem magam csinosnak benne, egy-két hétig élveztem hogy ilyen kényelmes de most már zavar hogy ha szoknyát veszek fel akkor is olyan tramplin nézek ki a cipő miatt...

Tudom hogy vannak lapos talpú balerinák pl, de az a baj hogy azok nem sokkal kényelmesebbek egy magassarkúnál, sőt. Meg szokott fájdulni a lábam a nagyon papírvékony talpú cipőkben. A deichmannban, ccc-ben vettem régebben többféle lapostalpút, de mindegyik kényelmetlen volt hosszútávon. Önmagában nem, de ha felveszem a túracipőmet akkor érezhetően gyorsabban sétálok, nem fáradok el annyira, nem fáj semmim.

Szóval valami olyan csoda cipőt keresek ami nőiesen néz ki és alkalmas napi szintű sétálásra.

Az lenne a legjobb ha boltot ajánlanátok, de akár konkrét cipőt is linkelhettek.

Tavaszit és nyárit keresek elsősorban.



2023. máj. 3. 19:24
 1/3 anonim válasza:

Tamarisok kényelmesek. De bírod a keresőbe például hogy "tavaszi női cipők", képekre rámész, kiválasztott ami tetszik és átirányít az adott cipő oldalára.

Sokszor van úgy, hogy olyan oldalra kerülök amit eddig nem is ismertem, ott már tudsz válogatni esetleg a többi kínálat közül is, szűrőt állíts be.

2023. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nehéz téma, vagy kényelmes, vagy csinos.


Nekem az arany középút az egy halvány színű vászoncipő lett. Kb kényelmes, tartja a lábat és formája miatt sokkal csinosabb mint egy sima sportcipo. Nekem pl tom tailor van de renoban vettem. Egyel otrombabb kategoria a legero cipok

2023. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Kenyelmes legtalpas! Tapasztalatbol tudom,h a vegan megkotos cipoje nagyon kenyelmes.

2023. máj. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!