Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre kötelező az öltöny...

Esküvőre kötelező az öltöny vagy a zakó?

Figyelt kérdés

Jövő hét szombaton lesz a húgom esküvője polgári és utána pedig étteremben lesz díszvacsora.

Párom nem szeretne se öltönyt felvenni se zakót csak egy inget, sötétnadrággal meg ugye cipőt.

30an leszünk csak, de félek hogy ki fog tűnni vagy nem tudom még sose voltam esküvőn nem tudom mi a szokás. Én leszek a tanú és nem akarom hogy lenézzenek minket.

Szeretnék venni a páromnak egy zakót, de félek hogy összevesznénk vagy úgy érezné nagyon erőltettem ezt neki. Mit tegyek? Vagy nem lenne gond ha nem venne fel?

Anyum persze hangsúlyozta hogy mindenkin lesz zakó vagy öltöny :(


2023. máj. 4. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég egy ing.
2023. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam kérdezni az ifjú párt, hogy mik az elvárásaik. Én sem szeretem a kényelmetlen cuccokat.
2023. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, de illik. Főleg ilyen közeli családtag esküvőjén. Sok függ egyébként az esemény stílusától, de ha anyukádnak igaza van abban, hogy a többi férfi öltönyben lesz, akkor bizony a te fiúd ki fog lógni közülük egy szál ingben.
2023. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ada100 ***** válasza:
Mindenképpen illik az öltöny és természetesen ing, nyakkendővel!
2023. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Illik.
2023. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kötelező. ❤
2023. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!