Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » About You-n megfelelőek a...

About You-n megfelelőek a cipő méretek?

Figyelt kérdés

Kinéztem az oldalon egy cipőt, 42-es a lábam. Ha más-más boltokban megveszem a 42-es cipőt, az jó a lábamra, de félek hogy itt nem lesz.

Ha megrendelem a 42-es méretet, de nem lesz jó, akkor kicserélik nekem?

Szóval a 2 fő kérdés: Pontosak-e a méretek, illetve kicserélik-e ha kicsi?



2023. máj. 6. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Az About You csak egy platform, nem ők gyártják a cipőket. Úgyhogy a méretezés sem az About You-n múlik, hanem a cipő márkáján.

Ha nem jó a méret, vissza adják a pénzt minden gond nélkül.

2023. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 HoneyBunny ***** válasza:
Persze, jo a meret, ha azt kapod kezhez, amit rendeltel. Nekem mar harmadjara bsztak el a rendelesemet. Most eppen 41-es cipo helyett kaptam egy hasznalt, viseltes, koszos 40-es part. Elotte draga bakancs helyett egy pulovert kaptam, azelott pedig szinten mast kaptam a rendelt aru helyett..
2023. máj. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem cserélik ki,hanem visszaveszik.Ha nem lett jo a méret rögtön rendelj másikat(ehhez nyilván kell annyi pénzed is+ ban.

A csomagot ugy bontsd meg hogy a visszaküldésnél tudd használni.

Visszateszed belerakod a kapott ürlapot a rendelesi számmal es megrendeled a gls-t.Házhoz megy es ingyen elviszi.Kb 1,5 het múlva megkapod a pénzt.

Egy csomó cuccot küldtem vissza a méret miatt es rebdeltem 1 szammal nagyobbat vagy kisebbet probléma nem volt.Mindig kapsz mailt hogy atvették es hogy küldik a pénzt.

Nulla kockázat

Persze a cimkét nem téptem le es nem hordtam a cuccot!!Az fontos hogy ne használtan meg dzsuvássan kapják meg mert akkor jogosan elallhatnak a visszatérítéstől.Ilyenkor nem tudom mi van mert igy még nem jártam Korrektek az biztos!!

2023. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Cipő márka válogatja. Ezért nem szeretek cipőt venni online.

1x rendeltem direkt 1 mérettel nagyobb Nike cipőt és még így is szorította a lábamat.

2023. máj. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!