Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aboutyou nevű app lehúzás?

Aboutyou nevű app lehúzás?

Figyelt kérdés

Van egy ing, ami eléggé tetszik.


Antracit Boss Black üzleti ing "JOE"


Ez a neve az applikációban. 29ezer forint


Ehhez képest, ha a hugobosshungary nevű oldalra megyek fel, ott maximum fele annyiba kerül egy ing. Több fekete is van, nem tudtam pontosan beazonosítani, hogy ez ott melyik, lényeg a lényeg, hogy nem tudom most akkor ezen az aboutyoun érdemes e egyáltalán vásárolni


2022. aug. 25. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Létező cég,nem lehúzás.
2022. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy létező cég, ettől függetlenül az lehúzás, ha ugyanazt az inget, a duplájáért árulják.
2022. aug. 25. 23:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézed az oldalt amit írtál(a hugobosshungaryt) valószínűleg inkább ők a lehúzósak. Telefonszám, cégnév stb nincs feltüntetve sehol, az az áfsz is eléggé hiányos. Valószínűleg visszaélnek a névvel és bíznak benne, hogy minél több embert lehúzhatnak. Elérhetőség hiányában meg futhatsz a pénzed után
2022. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 igen elég smafunak tűnik. Akkor kamucuccokat árulnak?
2022. aug. 25. 23:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem hogy kamu, semmilyen cuccot nem árul az a másik oldal. Kifizeted, és soha nem kapsz semmit.
2022. aug. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a hugobosshungary a lehúzás. Már az oldal nevén látszik, hogy valami irdatlan kamu, ami lenyúlja a palimadarak pénzét, akik villogni akarnak a márkával, de megfizetni nem akarják/tudják.

Egy Boss ing ennyibe kerül. Nyilván ha nem kerülne ennyibe, kerül nem lenne státuszszimbólum. Lehet venni a Tescóban is inget, az akkor olcsóbb lesz.

2022. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs problémám az árral, kifizetfem simán. Csak nem tudtam, hogy ez a, mint kiderült kamuoldal, most kamu e v se vagy ah
2022. aug. 29. 13:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Vagy az about you van túlárazva. Azért kérdeztem igazából vagy bihonytalanodtam el, mert egy székelyföldi ismerősöm azt írta, hogy ott drágább az app, mintha ugyanazt a boltban veszem meg
2022. aug. 29. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!