Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindennap tisztát vegyek fel?

Mindennap tisztát vegyek fel?

Figyelt kérdés
Most, hogy érettségi van csajok Ti mindennap tiszta harisnyát, combfixet, harisnyazoknit vesztek fel vagy van hogy több napig viselitek?

2023. máj. 9. 15:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
41%
Én megszagolom és ha nem bödős nagyon akkor felveszem..
2023. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor érettségiztem én úgy csináltam, hogy vettem egy darab testszínű harisnyát, amit mindig amikor hazaértem beáztattam meleg mosószeres vízbe és egy éjszaka alatt simán megszáradt és másnap ugyanúgy felvettem. Amúgy szerintem nagyon undorító és igénytelen dolog több napig mosatlanul hordani ugyanazt a harisnyát, mert normális emberek a zoknit és a fehérneműt is naponta cserélik és a harisnya éppúgy ráhúzod a lábfejedre és az intim testtájakra is rásimul.
dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
55%
Én a harisnyát 2-3 alkalommal is felveszem egymás után. Ha tisztán veszi fel az ember, még finom illata is lesz pár nap után. A párom imádja.
febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!