Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki melltartó nélkül kimenni...

Ciki melltartó nélkül kimenni az utcára, vagy nem?

Figyelt kérdés
A melleim nagyon kicsik és formásak, ezért sokszor feleslegesnek érzem a melltartót, viszont már nem vágom, hogy ez manapság elfogadott-e, vagy megköveznek érte, vagy senkit nem érdekel és tökmindegy.
2023. máj. 12. 21:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%

Nőként mondom, hogy nem ciki. Kicsi, formás az enyém is, sokkal kellemesebb érzet melltartó nélkül lenni. Nyáron kifejezetten utálom a viselését. Persze vékony anyagú, fehér felsők kivételek.

Mellbimbó "probléma" esetén esetleg bimbótapasz? Fehérnemű boltokban lehet kapni.

2023. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem ciki. Az csak egy nyomorult pár mell. Az emberiség felének van. Mellbimbója meg a 99,9%-nak. Mégis úgy tudják stresszelni ezen az átlátszó bimbón a nőket, mintha valami ördögi látvány lenne. Tanulják meg az emberek, hogy egy nőnek sem kötelező kényelmetlen szarokat hordania, és nem, nem a magamutogatásról szól a dolog. Lehet meglepő sokaknak, de egy nő cselekedetei mögött sem kizárólag az a cél áll, hogy minél szexibb legyen.
2023. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#11 igen a bimbótapasz szuper ötlet! Asszem holnap veszek is.


#12 ez teljesen igaz.

2023. máj. 13. 21:46
 14/21 Metionin ***** válasza:
80%
Nem ciki, én rég nem hordok. Ha olyan a ruha (átlátszik vagy bő, az kidörzsöl) egy bralettet vagy sport topot veszek alá de ha a szabás megengedi, akkor semmit. Kutyát nm érdekelte eddig.
2023. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

Én fiatal vagyok (21), de ha nem kellene félnem a férfiak (beszólásá)tól, akkor én is már valószínűleg rég megváltam volna a melltartóimtól.

Igaz, üldöztek, zaklattak és fütyültek már le kevesebbért is, de igyekszem minél csekélyebb esélyt adni annak, hogy ilyesmi történjen.

2023. máj. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%
Én nyáron szoktam blúz alá felvenni, egyébként pedig toppal váltogatom. Ilyenkor meg úgysem fütyülnek le, mert mindig fázom, és van rajtam bőven ruha.
2023. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
55%
engem úgy neveltek hogy mindig kötelező hordanom ezért mindig van rajtam melltartó (csak alváshoz vehetem le). sokszor kényelmetlen de nem tudok mit csinálni muszáj viselnem.
2023. máj. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
66%
#17 de ha felnőtt nő vagy, akkor kinek tartozol vele, hogy viseld,ha nem kényelmetlen? 😔 Senkinek. Még otthon is hordod, mikor mondjuk takarítasz? Ne már. Nem vagy köteles olyat csinálni,ami neked nem jó.
2023. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
72%
megszoktam mert ehhez szoktattak hozzá
2023. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%
Ha jársz komolyzene hangversenyekre, láthatod, hogy a fiatal előadók, még a 30-asok nagy része is kiáll/ül a pódiumra melltartó nélkül. Őket nem szokták bunkózni és nem a mutogatásból élnek.
2023. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!