Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi határoza meg egy kommersz...

Mi határoza meg egy kommersz sportcipő árát?

Figyelt kérdés
Nagyjából ugyanolyan minőségű és anyaghasználatú mind. Valószínűleg olyan távolkeleti gyárakban készülnek ahol több márkát is gyártanak. Mégis mondjuk egy New Balance sokkal drágább mint mondjuk egy hasonló Puma cipő. De márkán belül is hatalmas eltérések vannak és még azt se mondanám, hogy a jobb anyagból például bőrből készült drágább mint a gagyi műbőrből. Csak a márkát és a marketinget fizetjük meg egy sportcipő esetén?

2023. máj. 13. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
A piac áraz be mindent.
2023. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A piac dönt.

Lásd...Nike Air Force 1, mikor megjelent 30k volt, ma már 70-80k és veszik, mint a cukrot.

2023. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A new balance már kinőtte magát elég nagy márkává, most a tiktok is népszerűvé tette. Ellenben a puma cipők most annyira nem felkapottak. Magyarul egy new balance cipőt sokkal drágábban is megveszel. Én egyébként elégedett vagyok a minőségével, nekem tetszik is a cipő eléggé. Szóval minek venne valaki olyan cipőt, ami nem tetszik neki? Ha megtehetem, hogy azzal a pár 10 ezerrel többet fizetek érte, akkor miért ne?
nov. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!