Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb textil...

Melyik a legjobb textil ruhavarrásra? Szempontok lent.

Figyelt kérdés

Lehetőleg strapabíró legyen.


Ezalatt azt értem, hogy ne nyúljon, fakuljon vagy bolyhosodjon hamar, fel lehessen akár lógatni szárítókötélre, és ki lehessen mosni legalább 40 fokon, kímélő mosásban.


Emellett jó pont lenne, ha könnyű anyag lenne és finom lenne a tapintása, nem szúrós:)


Megköszönném, ha többet is felsorolnátok, ami eszetekbe jut, akár véleményt tudnátok mondani!☺️


(Nem kezdő ruhakészítő/varró vagyok, viszont eddig itthoni maradék anyagokat használtam fel, ezért nem vagyok tájékozott a textilanyagok között, hiába néztem listákat, nagyon-nagyon sok van és belezavarodtam)



2023. máj. 13. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Rugalmas kell avagy sem?

Egyébként pamutszaténnal messze nem lőhetsz.

2023. máj. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1

Az se baj, ha rugalmas, amennyiben nem nyúlik meg (megy tönkre) könnyen, hanem szép a tartása:D

2023. máj. 14. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!