Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, Ti akkor is hordtok...

Lányok, Ti akkor is hordtok melltartót, ha az egyéb ruha miatt senki sem látja, hogy van e rajtad, vagy nincs?

Figyelt kérdés
Én a héten nagyon fáztam az iskolában (Dunántúlon élek, egész héten hideg volt), melegítőben tesiztem, órákon meg télies pufikabátban voltam, melltartót viszont nem vettem fel, így kényelmesebb volt. 17/l

2023. máj. 20. 12:35
1 2
 11/19 anonim válasza:
80%
Nyáron nem mindig a melegben, azon kívül mindig hordok.
2023. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Az A/75 pattanásaimra csak akkor húzok melltartót ha nagyon átlátszó a fölső. Ha bulizni megyek néha még akkor se ;)
2023. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csak akkor nem hordok, ha alszok, vagy ha a ruha megtartja és nem látszik át.
2023. máj. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig hordok, csak itthon nem.
2023. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#10 miért lett leszavazva? Annyiban különbözik a válasza a többitől, hogy beleírta, hogy megcsináltatta a melleit...
2023. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha megyek valahova igen, mivel lognak :(
2023. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hordok, és nem érdekel ki mit mond. Igaz, nem hordok áttetsző ruhát vagy blúzt. 22 75B
2023. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nekem még soha nem sikerült olyan felsőt vennem, amiben nem látszik át a bimbóm, ha pl fázom és sajnos a csúnya formája is (max ruhánál, amiben van belevarrt melltartó, de az megint más). Ok, télen kabátban nem látszik, de a kabátot azért le is kell venni általában.

Szóval mindig hordok, csak otthon nem, ha magunkban vagyunk.

2023. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Igen, hiába vannak kis melleim (70B), nekem valahogy kényelmetlen az utcán, mások előtt melltartóban lenni, olyan, mintha meztelen lennék, így rajtam mindig van. De egyébként engem alapvetően nem zavar a melltartó, itthon sem veszem le mindig automatikusan ha hazajövök.

A múltkor történt pont, hogy pont akkor levettem itthon, mert aznap pántnélküli melltartó volt rajtam, ami azért nekem kicsit kényelmetlenebb. Nem terveztem már sehova menni, de aztán hirtelen eszembe jutott valami, amiért elmentem és a lépcsőházban vettem észre, hogy ja, nincs rajtam melltartó. Nem egy szűk felső volt rajtam és nem is átlátszó, de visszamentem felvenni egyet, mert nekem annyira nem komfortos így…

2023. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!