Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinteden mi torténik ha egy...

Vinteden mi torténik ha egy nappal túllépem a küldési határidőt? Visszavonják a rendelést?

Figyelt kérdés

Vasárnap kaptam meg az értesítést, hogy rendeltek tőlem. Örültem is, de azt hittem elég pénteken délután feladnom, ugyanis sajnos nem tudom most megoldani, hogy másik napon beutazzak oda ahol van felvevőpont.

Azt írták péntek 02:30-ig kell feladnom. Ezek szerint hajnali 02:30-ig? 😅

Van esély, hogy meghosszabbítsam?

Sajnálom a rendelőt is, de erre most nem számítottam.


A válaszokat előre is köszönöm!



2023. máj. 23. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen es elkezdi a penzt visszautalni a vasarlonak. En szoktam irni nekik hogy ha kell meg nekik akkor vegyek meg ujra.


Es azuttal probalom tenyleg feladni🤣

2023. máj. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De miért kérted le a szállítási kódot egyből?
2023. máj. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha nem kértem volna le, akkor több időm lenne?

Amúgy azért, mert nem nagyon értek még hozzá és volt, hogy kikellett nyomtatnom valamit, volt hogy nem. Ezert rámentem..lehet anélkül is megtudtam volna😅 de mint említettem nem vagyok olyan tapasztalt

2023. máj. 24. 17:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Most azt írta a vásárlo, hogy szerinte az délutánra vonatkozik. (szlovakul kommunikalunk es ő azt állítja az a jelzés azt jelenti délután) úgy pedig még eltudnám küldeni. Remélem belefér még
2023. máj. 24. 17:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!