Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ilyen cipőt hordani...

Gáz ilyen cipőt hordani utcára, hétköznapi cipőként?

Figyelt kérdés
[link]

2023. máj. 28. 19:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nekem meg ez tetszik, szóval nem is olyan drága


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2023. máj. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#11.


Abban a kérdésben 75 ezres cipő van, az általam linkelt meg 185 font, vagyis 79.300 forint.


De amúgy szerintem nem az ára teszi a terméket, rengeteg drága dolog van ami nem minőségi…


Az Asics nem ilyen, eléggé híres a magas minőségéről a márka, futócipőm van is már és a tapasztalatom is ezt mutatja…


Engem nem az ára, meg a minősége érdekel, nem azért írtam ki a kérdést…


Hanem mert nem tudom, hogy utcai cipőnek nem e túl csúnya és “gáz” e…


Ugye ha valaki sportcipőt hord utcára, mondjuk farmer mellé, hétköznapi viselethez, akkor arra gyakran mondják hogy proli.


Ennek a cipőnek viszont ez a lényege, hogy ilyen sportcipősen néz ki, meg elvileg baromi kényelmes benne sétálni.


És én most amúgy pont azt szeretném elérni magamnál, hogy ne görcsöljek azon, hogy mit veszek fel, választottam egy ilyen viszonylag visszafogott “sportos” stílust a hétköznapokra, és innentől kezdve ehhez fogok ragaszkodni, hogy ne menjen el időm azzal hogy az öltözködési stílusokon gondolkodom, mert értelmesebb dolgoknak is szentelhetem az időm.


Csak elsőre nem olyan nehéz kitalálni, hogy mi legyen az a néhány ruhadarab amit megveszek és ezentúl hordom, kombinálom, mert sajnos úgytűnik hogy ilyen társadalmi megfelelési kényszerem van, amit viszont 25 éves férfiként ideje lenne kinőni.

2023. máj. 30. 01:55
 13/16 anonim ***** válasza:
azért passzol ide mert egy árkategoria. és nem olyan vészesen drága a tiéd sem. nem tudom hogy a vivo mennyire tartós, minden modelljük hasonló áron van
2023. máj. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
ja hogy 25 éves vagy? öltözz úgy mint eddig. ne játszd a komoly felnőttet, ez a tanácsom
2023. máj. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

".......társadalmi megfelelési kényszerem van........"



SOSE masoknak akarj megfelelni, hanem onmagadnak. Addig, amig jofej vagy, es jokedvuen ebredsz, addig ne erdekeljenek masok. Amugy a cipo tok jol nez ki es miert lenne gaz utcara hordani? Sportos, elegans stilusu, nem ugy nez ki, mint amit egy frissen furdott hajlektalan talalt a teniszpalya melletti kukaban (ertsd ez nem tunik egy rohadasig hasznalt edzociponek).

De mondom, ne masoknak akarj megfelelni, hanem onmagadnak.

2023. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%
Én nem vennék ilyen, vagy hasonló cipőt utcára, hiába népszerű. Nem tudom, mitől lenne elegáns (#15). Attól hogy fekete? Akkor egy kommandós bakancs is elegáns? Bőrből is csinálnak egész normális és sportos cipőket.
2023. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!