Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet bővíteni alkalmi ruhat?

Lehet bővíteni alkalmi ruhat?

Figyelt kérdés

Vettem egy koszoruslany ruhat, ami hatban nem er ossze, esetleg azt valahogy varrónő kitudja bővíteni? Vagy eselytelen! Eleg nagy reszben nem er ossze, de mindenhol mashol pedig tokeletes.. esetleg ha nem kiboviteni akkor fűzősre átvarni, talan egyszerubb lenne?

Nagyon nagy szuksegem van erre a ruhara sajnos.



2023. jún. 3. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Lehet beletenni ilyen rugalmas gumiszerű csipkeanyagot.

Nekem is van egy ilyen ruhám, pont ezzel a problémával, de én még nem biztos, hogy abban megyek a lagziba, mert elég vastag, szerintem folyna a víz a sunámról.

Biztosan meg tudják oldani neked.

2023. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Juj de jo ezt hallani, meg nyugodtam. Esetleg ha pesti vagy es varrónőnél csináltattad, tudsz mondani elérhetőséget?
2023. jún. 3. 23:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg oldalt tudnak plusz panelt betenni ha olyan anyag amihez hasonlót lehet kapni üzletben, én is egy tiktok videóban láttam erről, gyakorlatban még nem próbáltam.

Viszont fűzősre csinálni a hátát se nehéz, az gyakorlatilag annyi, hogy kiveszik a hátán a cipzárt, eldolgozzák a szélét és ütnek bele ringlit. Lehet, hogy sokkal egyszerűbb, gyorsabb és olcsóbb ha a szoknyarész rendben van.

2023. jún. 4. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szoknyaresz teljesen okes, annyi a baj hogy nem tudom felhuzni a hatan a cipzart. Szval lehet a fuzos megoldas lesz a legjobb
2023. jún. 4. 11:42
 5/5 hosszúhajú ***** válasza:
igen. több féle megoldás is van. ha hagytak eleget a varrásnál, akkor kicsit ki is lehet engedni, lehet valami kreatív betoldást tenni és fűzős is lehet. nem vagyok profi de varrok, és engedtem már ki-be ruhát. pont a tlc egyik menyasszonyi műsorában volt, hogy pont így mint nálad, a háta volt csak kicsi, nem ment fel a cipzár, és a varrónő szépen megcsinálta fűzősre.
2023. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!