Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hol szoktatok Old...

Lányok, hol szoktatok Old Money-stílusu ruhákat vásárolni magatoknak?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a stílus, szeretnék elkezdeni ruhatárat bővíteni. Nem a 100 ezres designer ruhákra gondoltam, és nem pöffeszkedésből szeretném, hanem azért, mert olyan helyen kezdek majd dolgozni, ahova illik szebben felöltözni, és szeretnék is. Viszont ha bemegyek pl a Westendbe, nem találok a boltokban sajnos ilyet, vagy lehet rossz helyen keresem. Ti hol szoktatok vásárolni, normális áron ilyen stílusu ruhákat? Kisebb eldugott boltokat is szívesen fogadnék tippnek! Köszi!

2023. jún. 4. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Én a H and M-et tudom javasolni, jó darabokat lehet kifogni. Eddig mindig láttam ebben a stílusban is jó pár ruhát. New yorkerben is akad néhány elegánsabb ruha, esetleg ott is körül nézhetnél.
2023. jún. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Reserved-ben szoktak lenni jók, régen az Orsay-t szerettem ilyen szempontból de az sajnos megszűnt:/ néha a Zarában is találni elegánsabb darabokat
2023. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2023. jún. 5. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Zara, H&M, Mango, néha New Yorkerben, Sinsayben is ki lehet fogni nagyon jó dolgokat. Igazából az összes fast fashion boltban, nagyon megy most ez a stílus.
2023. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
61%
Annyira gáz ez az elnevezés.
nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!