Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Stylist- avagy öltözködésben...

Stylist- avagy öltözködésben profi/hozzáértők segítségét kérném?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Igazából nagyon foglalkoztat a stílus és a divat, de a szakmai kifejezésekkel bajban vagyok.

(Férfi vagyok, szóval férfi ruhákat keresek)


Egyszerűen nem találok olyan ruhákat amiket én szeretnék, hiszen nem tudom, hogyan kell keresni (milyen szavakkal).


Van pár képem avagy videó, ahol az adott ruházat szerepel, de ehhez hasonlókat nem találok sehol, bárhogy is keresem.


Mi a nevük/megnevezésük ezeknek?!


Olyan póló/pulcsi avagy ing érdekel, ami hosszított főként hátul, "fenéktakarós".


Próbáltam már a "vokuhila tshirt" kifejezéssel keresni, de olyat amilyet én keresek, nem adott ki.


Nekem is van pár hosszított pólóm,de olyan ahol hátul jóval hosszabb,olyan nincs.


Kanye West-en valamint Malumán is nagyon sok ilyen ruha megfordul.


Kép és videó ezekről:

(Talán a videón látható az amit inkább keresek)


[link]


2:45-től jól látható:


[link]



2023. jún. 4. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én se találok már több éve olyan ruhákat, amiket keresek. Sehol sincsenek, még neten se.
2023. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsi én nem vagyok stylist és semmi hasonló, megnéztem mit keresel.

Női szemmel annyit tudnék mondani, hogy Ne keress tovább, kérlek :D

2023. jún. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!