Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mas is vert mar at a D-sport?

Mas is vert mar at a D-sport?

Figyelt kérdés
sziasztok! A mai napon jott meg a d-sport rendelesem, azonban 4 termekbol 2 volt a csomagban es termszetesen teljes arat fizettem. Tudja e valaki hogy ez kamu oldal volt, vagy esetleg azert fel lehet hivni oket? Nem kis penzrol volt szo sajnos, ugy hogy utanvettel fizettem megis ez tortent:((

2023. jún. 8. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Linkeld be az oldalt, de ha nincs Ügyfélszolgálat, cegadatok, aszf, gyanúsan olcsó volt az ár, akkor valószínű buktad. Tanulópénz.
2023. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van ugyfelszolgalat, gyorsan is valaszolnak, vannak cegadatok, ászf, nem volt annyira nagyon olcso, ilyen 20%os learazas volt. Beszeltem veluk, aztmondtak hogy hetfon elkuldtek a raktarbol a csomag masik reszet. Kedden mar erkezett is a gls-tol az email. Remelem mostmar minden okes es nem csak szivatnak:)
2023. jún. 15. 09:06
 3/3 anonim válasza:
Szia! Minden rendben volt végül velük? Most néztem cipőt náluk, nem tudom merek e rendelni
febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!