Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mèrt jöttek divata újra a...

Mèrt jöttek divata újra a nyakig èrő derekú farmergatya?

Figyelt kérdés

Egyre többet látok ilyen szabású ruhákat ,hogy már majd a hónaalatt van az öve a szerencsètlennek.

(Nyakig gatya)


Nem tudom mikor jött divatba de anyáink hordtak ilyet a 70-80as as èvekbe.

Az èn èdesanyám 30as korába hordott pont ilyen divatot ,Mondta pedig hogy visszatèrnek a divatok ezèrt nem dobálja ki a règi ruháit de már 70 lenne ugyhogy szerintem tökmindegy.

De nem gondoltam hogy most jön megint divatba.


Szerintem nagyon csúnya ,elviszi optikailag a testalkatot ,de rosz arányokba.


Rövidebb lába lesz tőlle hiába rövid a szára meg mintha az a nyakaközött is lenne, Kb mint mikor Tszcs-s Pistabácsi nyakába húzza mackó gatyát pityókásan ès kimegy disznótetetni.


De ez csak privát vèlemèny.


Szerintetek sem bejövős?



2023. jún. 11. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Ok boomer
2023. jún. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

#1

Ha fingod sincs, hogy mit jelent ez a szó, akkor miért használod?


Boomer korszakban születtek: 1946-1964

Tessék, csak hogy ma is tanulj valamit.


Kérdező, a divatok mindig ismétlődnek bizonyos időközönként. A croptop is visszatért, pedig az a 2000-es évek elején volt menő.

Majd visszajön a csípőnadrág is. Várunk még kb. 10 évet és újra divat lesz.

2023. jún. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A 70-es években nem éltem. A 80-as második felében már igen, csecsemőként. De családi fényképeink már vannak akkorról. Nem látok senkit rajta tüdőnaciban. Igaz, hogy nem a csípőnadrág volt a divat haspólóval, de nem is ez a nagyon magas derekú. Amúgy ez sem annyira újdonság. Már legalább 5, de az is lehet hogy 10 éve hordják. Van akinek jól áll, van akinek előnytelen. Nyilván nem kötelező mindenkinek ilyet hordnia.

Arra, hogy valami miért jön divatba, ne keress objektív választ! Kb. olyan, mintha azt szeretném megtudni, hogy a piros szín nekem miért tetszik és a sárga miért nem.

2023. jún. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Amióta rájöttek a lányok,hogy ha egy alacsony derekú farmerban lehajolnak,hátul kivan a fél fenekük. Amúgy jobb helyeken mindig is volt rá lehetőség,hogy egy adott farmert alacsonyabb,vagy magasabb derekú változatban vegyél. Nem utolsó sorban kényelmesebb a magasabb és pl. egy haspólóhoz sokkal praktikusabb is L.
2023. jún. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Évek óta van ez a fajta, nem most jött divatba. De a fiatalok inkább hordjanak ilyet, főleg télen, mert, akkor nem fog megfázni a derekuk. Van akinek jól áll.

Szerintem mostanság mindenféle deréktípusú nadrágot lehet újra kapni, de még mindig sokkal nagyobb a kínálat a magas derekú nadrágok esetében.

2023. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Tényleg már évek óta divatban vannak, lassan már inkább kifelé mennek.

Amúgy még mindig jobb mint a csípőgatya.

2023. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát én tüdőgatyát akkor se vennék fel ha fizetnének érte
2023. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xp ali ***** válasza:
Normális. A batikolt pólót is egyre több helyen látom, ami szintén kb a 80as-90es években volt divat. Majd elkezd rövidülni, pár év alatt visszatérünk ahhoz, ami pár éve volt. Jajj, várj volt 2010 körül olyan, ami a könyöködig ért. Szerencsére az már elmúlt. Mindegy. A lényeg, hogy mindig változzon.
2023. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!