Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol keressek ilyen New Balance...

Hol keressek ilyen New Balance cipőket feketében?

Figyelt kérdés

Már régóta nem vettem új sportcipőt, és hosszan kerestem. Néhány New Balance megtetszett, de egyikből sem találok feketét, vagy amennyiben igen, akkor nem 44-es méretben. Pedig már több tucat webshopot átnéztem, magyart és külföldit is.


Ez a 212-es modell tetszett meg először:

[link]


Viszont sehol sincs a méretemben.


Ezek is tetszenek:

[link]

[link]


Esetleg még ez jöhet szóba:

[link]


Csak egyikből sem találok feketét. Barnát és bézst nem szeretnék, mert két lazább utcai cipőm is olyan. A fehér pedig kényes.


Nekem a többi modelljük otromba.


Ha van valakinek tippje, akkor megköszönném.



2023. jún. 12. 07:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hol lehet kapni, viszont nem értem, hogy lehet járni egy olyan cipőben, aminek nincs sarka. Nagyon egészségtelen lehet a gerincre nézve.
2023. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Zalando weboldalán egész sok new balance cipő van. Én onnan rendeltem most és elégedett vagyok a termékkel. Nézz szét, hátha találsz magadnak megfelelőt.
nov. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!