Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A www.converse-budapest.com...

A www.converse-budapest.com megbízható oldal?

Figyelt kérdés
szeretnék rendelni innen, de nem tudom hogy mennyire megbízható:/

2023. jún. 12. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Másold ide a linket
2023. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2023. jún. 12. 10:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem rendelnék innen.


A kapcsolat menüpont egy üzenetküldő felület.


Nincs semmi infó a cégről.


Nincs ÁSZF.

2023. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nem megbízható. Adatvédelmi nyilatkozat egy nagy nulla, kapcsolati elérhetőségek, üzleti, tulajdonosi székhely információ elégtelen. Korkrétan nincs infromáció a cégről az oldalon. Sokatmondó, hogy ALIBABA.COM a domain regisztrátora. Valószínűleg kínai eredetű cég vagy magánszemély az eladó.
2023. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm!:(
2023. jún. 12. 12:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy dőlhet be még ezeknek valaki? De komolyan, ne haragudj nem pont rád értem, de naponta van itt ilyen kérdés. Nem, nem eredeti, ahogy a nikeolcson.hu, magyargucci.hu és az akcioschanel.hu sem. Van a márkáknak saját oldala, vagy hivatalos viszonteladóik. Ha valahol gyanúsan olcsóbb, az kamu. Ha valaminek ilyen gagyi neve van, az is kamu. Ha nincs minimum egy cím, egy telefonszám, ügyfélszolgálat, visszaküldési lehetőség, bárhol vélemények az oldalról, az is kamu. Mindenhol van Instagram/Facebook is megadva, ÁSZF, adatvédelmi tájékoztató, stb. Én ilyen kamu oldalból igényeset még nem láttam, mind olyan egyértelműen gagyi.
2023. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen hogy még van agyhalott akit ezekkel be lehet sz0patni. Kapcsolat menupontot megnezed, nincsenek cegadatok. Ügyfélszolgálat semmi. Realitastol messze lévő árak.
2023. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Ez valami kamu. Ha megbízható Converse cipőt szeretnél olcsó akkor ajánlom a Vintedet.
2023. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!