Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tehetnénk hogy a fiúnk ne...

Mit tehetnénk hogy a fiúnk ne hordja divatból úgy a nadrágját, mint egy tróger?

Figyelt kérdés

A fiúnk 16 lesz, még jóval korábban kérte tőlünk hagy válaszon magának alsónadrágot.

Vettünk is neki azt a divatos tapadós boxert, de pár hét után letolva kezdte hordani a nadrágját és mutogatta a boxerét.


Többször mondtuk neki hogy ezt azonnal hagyja abba, különben elvesszük és visszatérünk a fecske alsókra. Mivel nem hagyta abba, így tettünk, azóta a nadrág újra fenn maradt és nem mutogatja az alsóját.


Fél év múlva eljátszottuk ezt mégegyszer, engedtünk neki, de újjból ugyanúgy hordta a nadrágját. Azt mondtuk neki majd fél év múlva visszatértünk megint a témára, ez lassan letelik.



2023. jún. 15. 16:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

Még van, ami így hordja a nadrágot?

Egyébként mutasd meg neki:

6 A nadrágból indokolatlanul kilógó alsógatyák divatja az amerikai börikből származik: egyrészt a cipőfűző mellett értelemszerűen az öveket is elvették az elítéltektől, hogy fel ne akasszák magukat, emiatt a gatya lecsúszott. Ez egy idő után kiegészült egy nem túl bonyolult jelzésrendszerrel is, ami nagyon jót tett a börtönbeli buzulásoknak is: ha a nadrággal együtt az alsógatya is le volt csúszva szabadon hagyva az úgynevezett kőműves dekoltázst, akkor az nyílt felhívás volt tangóra, ha a szaros fecskét pedig felrántották a tüdőcsúcsig, akkor a viselő nem volt nyitott a pajzánkodásokra.

2023. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
hihetetlen hogy egy 16 éves fiúnak beleszóltok az öltözködésébe, főleg ilyen pitiáner dologért. gondolom minden percét kontrolláljátok. aztán csodálkoztok hogy 18 évesen első dolga lesz elköltözni, és végre úgy öltözködhet ahogy akar
2023. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%
#1 sokan hordják így mert divat. ma már semmi köze a börtönökhöz
2023. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
ennyi idősen az ember a kortársaihoz igazodik, és nem a szüleinek akar megfelelni max kényszerből
2023. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

2es Nem szólunk bele egy bizonyos szintig, de valahol meg kell húzni egy határt.

Ha van jobb módszered szívesen meghallgatlak...

2023. jún. 15. 18:11
 6/22 hosszúhajú ***** válasza:
89%
én is úgy gondolom hogy 16 évesen a szülő még nevel, még igen is ad intelmeket. sajnos tényleg én is úgy gondolom hogy a barátok, haverok hatása már átvette a szülő feletti szintet, és nagyon meghatározó hogy kikkel barátkozik. - biztos nem öltönyösökkel... velük jóba vagytok? ha szoktatok beszélni velük én biztos megérdeklődném tőlük hogy mit jelent ez számukra, mit fejeznek ki vele,, vagy mi az oka... de nem ilyen elbeszélgetésre gondolok, hanem épp jönnek át a haverok, épp ott vagytok, beszélgettek és rákérdezel csak érdeklődésből. szerintem ha megérted mit jelent ez neki, vagy miért fontos, közelebb vihet, és ha nyitottak, akkor mindenféle leszúrás nélkül elmondhatnátok ti is hogy egy idősebb korosztály szemében ez mit mutat. szóval mindenki kifejti az érzéseit kulturáltan. annyira megkérheted és elvárhatod, mert nem felnőtt a gyerek,hogy édes fiam, tisztelj meg mindent hogy legalább a jelenlétünkben nem tolod le a nadrágod - némi kompromisszum, hogy ne érezzen a haverok előtt hogy sérül az önérzete. van egy szolidabb nő akit ismerek, a lánya nagy tanga mániás, és látom a nő arcán hogy nem örül ha a lánya tangás kiépet posztol. de ott is az van, hogy a lánya össze barátnője kivétel nélkül tangás. nagy harc, és a barátok hatása ebben a korban erősebb. - a belátás ajd később jön, ifjú férfiként.
2023. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
#5 igen de ez nem az színt. ez pitiánerség. én pl szakadt farmert hordtam, anyám rosszul volt, de engedte. agro koriztam , velük bandáztám azt is engedte. baszki ez csak egy gatya, nem drogozik. és ha rocker vagy emós lenne? tényleg vannak még emósok? és tetoválást akarna? vagy piercinget? nekem pl volt 16 évesen szemöldök piercingem és karika a fülembn, ehhez képest normális (unalmas) felnőtt lettem
2023. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
26%

#6 ha belegondolsz, felnőttként is a környezetünk, a barátaink elvárása szerint öltözünk (oké van aki nem, de arra mindenki furán néz).


kérdező, a boxer márkajelzését teszed ki ilyenkor. nézz meg pl egy Tommy Hilfiger reklámot, mindenhol kint van a farmerből a felirat férfiakon, nőkön is. és tedd össze a kezed mert a márkajelzés villogtatása ingyen van (már ha amúgy is megvan a boxeralsó) és a fiad nem 1000 eurós Nike-t akar, mert különben kinézik a suliból

2023. jún. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

"Többször mondtuk neki hogy ezt azonnal hagyja abba, különben elvesszük és visszatérünk a fecske alsókra."


De várjál! Én ezt most technikailag nem értem. A boxernak csak a felső része látszik, nem? Ami kilóg a nadrágból. Tapadós boxernél és fecskénél a felső rész gyakorlatilag ugyan olyan, csak a boxernak szára van. Akkor a pántból hogy látszik, hogyan folytatódik felfelé az alsógatya? Gondolom csak nem térdig, vagy combközépig letolt nadrággal közlekedik! Vagy igen? :O

2023. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Noren1989 ***** válasza:
82%

Majd megnő (talàn).


Erőltetni kàr vele bàrmit, úgyis az ellenkezőjét éritek el.

2023. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!