Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány hétköznap használható...

Hány hétköznap használható ruhadarabotok van?

Figyelt kérdés

Hány darab nadrág, póló/ing, pulcsi, dzseki/kabát, cipő, stb?


És mennyit tartotok szükségesnek, “normálisnak”?



2023. jún. 17. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Farmerből vagy 20 darab, szövetnadrág 8-10, szabadidő kb 5 (azt csak sporthoz, mozgáshoz szeretem,) póló, ing olyan 50 körül, kapucnis felső kb 15-20, dzseki (átmeneti és téli típusonként) 5-6, cipő vagy 10 pár.

Fogalamam sincs, mennyi a "normális", legtöbben szerintem a fentieket soknak tartanák, de én szeretek változatosan öltözködni és utálonám, ha egy, vagy két héten belül ugyanazt kellene felvennem.

Ez van.


18F

2023. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon kevés van. Ennek 2 oka van: 40 éves vagyok és túlsúlyos, alig találok magamra ruhát. Fiatal lányként imádtam öltözködni és semmi sem volt elég, minden egyes ruhához színben hozzáillő cipő, táska, ékszerek, smink... Ma már teljesen más vagyok, a letisztult, egyszerű darabokat kedvelem, mondhatni a kapszulagardróbot. Van kb 2-3 nadrágom, 10 felsőm, 1-2 pulcsi, téli kabát, 2 átmeneti kabát, néhány pár cipő - ennyi. Bőven elég. Most dobtam ki egy csomó ruhát.
2023. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sok, de csak azért, mert felnőtt lévén, már nem növöm ki őket, és tudok rájuk vigyázni, tehát elhasználodás miatt kidobni nem kell sokat. Viszont időnként azért vásárolok ezt-azt, így nő a darabszámuk.

1-nek tényleg rengeteg cucca van, annyira biztos nincs szüksége (legfeljebb, ahogy írta, igénye).

2023. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!