Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hiszik azt a nők, hogy...

Miért hiszik azt a nők, hogy a leggings és a szűk farmer rosszabbul néz ki, mint a bő nadrág?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem követem a divatot, csak szembejött velem egy videó erről, és elkezdtem olvasni a kommenteket amikből tudatosult számomra, hogy a lányok/nők szerint a leggings és a testhez álló farmer ronda, mert a testnek ezt meg ezt a részét hangsúlyozza ki, és azok a ránézésre 5 számmal nagyobb lógós nadrágok néznek ki jól. Kicsit utána olvastam a témának ha már aludni nem tudok, és érdekes módon mi férfiak látszólag egy véleménnyel vagyunk erről (vagyis pont az ellenkezőjét gondoljuk, mint ők). Most nekem lehet mondani hogy mittudomén, az a csípőre helyezi a hangsúlyt ami nem mindenkinek áll jól. De könyörgöm. Ha valakinek formás lábai vannak és szép a feneke, akkor egy leggings a lehető legjobb amit felvehet, mert az minden idomot megmutat. Épp hogy a testének (egyik) legszebb részeit hangsúlyozza ki. Ezekben a bő farmerekben konkrétan semmi szép nincs. Mintha azt mondanák, hogy egy bő pulóver dögösebb, mint egy szűk top.

2023. jún. 18. 01:47
1 2 3 4 5
 1/43 szatam9a válasza:
18%

Ezek a leggings meg farmer. Gusztustalanok. Szexuális figyelem felkeltésre tökéletes. Pfej. Amúgy meg bármilyen ruha lehet csinos. És ocsmány is. Minden részlet kérdés. De a leggings elég gusztustalan. Legalábbis szerintem.

Nekem az elegánsabb nők szimpatikusabbak mint azok akik minél dögössebbek akarnak lenni

2023. jún. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
82%
Amit tudatosítani kell bennetek az az, hogy elsősorban magunknak akarunk tetszeni, nem a férfiaknak. Ha nem tetszek magamnak leggingsben, viszont egy bő nadrágban igen, akkor a bő nadrágot fogom felvenni. Ez egy általános tévhit, hogy a férfiaknak akarunk tetszeni. Nem.
2023. jún. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 szatam9a válasza:
19%
2# bs. A nők azért akarnak csinosak lenni,hogy figyelmet nyerjenek vele. Ugyanúgy a férfiak is. Nem kell álszentnek lenni.
2023. jún. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
#2 Ez így tök jó és tisztában vagyok vele, csak a kérdés abszolút nem ez volt, hanem hogy NEKED miért tetszik az a nadrág. Tök jó lett volna ha leírod, mert ez engem őszintén érdekel. Azért tettem fel a kérdést :D
2023. jún. 18. 07:55
 5/43 anonim ***** válasza:
84%

#2 Nem álszentség, ez valóban így van. Úgyhogy jobb, ha helyreteszed ezt a saját fejedben.


#4 Akkor a válasz: azért, mert nem tetszek magamnak benne. :) Ráadásul a farmer túl egyszerű, túl általános, mindenki farmert hord, ezért sem tetszik. Nem is hordok farmert.

2023. jún. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
97%
A hármasnak ment az előző válaszom első fele, elírtam a számot.
2023. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
98%
Amíg vékonyabb voltam a szűk és a bő nadrágot is ugyanúgy szerettem, most így pár kiló plusszal inkább a bő az, amiben jobban érzem magamat. De mondjuk leggingset szerintem sosem vennék fel, mert nagyon kényelmetlen lenne számomra az, hogy ennyire rásimul valami a testemre, bármilyen is az alakom.
2023. jún. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
78%
Azért mert most kiment a divatból a skinny jeans és menő lett szidni meg úgy is, hogy akik szidják azok is azt viselték.
2023. jún. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
95%

Én pl szeretem a szűkebb farmer nadrágokat. Nem vagyok nádszál vékony, de nekem tetszenek azok a ruhák és kész.

1. A nők nem neked akarnak tetszeni, hanem maguknak.

Nálam us az egyetlen férfi, akinek tetszeni akarok, az a párom, és neki úgy tetszek, ha boldog vagyok, szabadnak érezhetem magam.

2023. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
81%

Egy dolgot azért tisztázzunk.

Mikor sok fiú szűk nadrágot kezdett hordani egy időben, sokan azzal támadták őket, hogy női nadrágot viselnek.

Oké. Váltottak páran bő szárúra, és most!!!

Most meg a nők is bő szárút viselnek. Ennek tudatában megkérdezném a sok okost, hogy vajon most melyik nem viseli a másik nem nadrágjait????

2023. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!