Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A hamis Rolex Submariner ciki?

A hamis Rolex Submariner ciki?

Figyelt kérdés

Szeretem az órákat, nekem konkrétan 3 darab van, mind eredeti. Viszont tetszik a Submariner no date modell és egy 70-80 ezres hamisítvány még bele is férne, elég jól néznek ki.

Ami visszatart az az, hogy sokaktól azt látni, hogy ha hamisítvány van rajtad, akkor máris leírnak.

Ha nem olyan ismerősi körben mozgok, hogy gyakori legyen egy-egy komoly, márkás óra, akkor számít ez valamit?



2023. jún. 19. 05:40
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
43%
Te attol vagy valaki, hogy milyen orad van? Szerintem megerett a vilag a kovetkezo ozonvizre...
2023. jún. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem, mint ahogy írtam is, hogy engem nem zavarna, hogy nem eredeti...
2023. jún. 19. 05:56
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Ha tudja rólad a baráti társaságod, hogy nem engedhetsz meg magadnak több milliós órát, mégis van rajtad egy, akkor elég egyértelmű lesz számukra, hogy nem eredeti és szerintem ez gáz. Ehhez még akár az is hozzá jöhet, ha egyértelműen villogni akarsz, kitűnni közülük, többnek látszani náluk. Ha ez így van, akkor nem sokáig lesznek a barátaid.


Plusz sok múlik azon is, hogy hogyan élsz, milyen az életstílusod, mert ha csak az óra, ami drága és márkás holmi, akkor az elég fura képet fest. Így pedig akár eredeti akár nem, mindenki azt fogja gondolni, hogy hamis.

2023. jún. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
33%

Engem abszolút nem érdekelne, hogy hamisítvány-e.

Aki meg csak ennyitől leír, az annyit is ér. Ha tetszik neked, vedd meg, nem kell mások véleményével foglalkozni.

2023. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik, akkor vedd meg, mindegy a márka, vagy hogy eredeti e.

Ha jól értem, neked nem számít, nem azért szeretnéd, hogy átverj másokat, hogy eredeti.

Szerintem aki nem ért hozzá, az nem veszi észre.

Ha meg rákérdeznek, akkor szerintem semmi ciki nincs benne, ha elmondod, hogy nem eredeti, egyszerűen csak ez tetszett.

2023. jún. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
46%
Igen, ciki.
2023. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
20%

Nem ciki,vedd meg. En is vettem hamis arany rolex datajustot es kb ket honap mulva tonkrement,amikor a borondom athuztam a villamossinen a 30 kg csonttal hussal megpakolva.

Igy megtanultam,h rolexben nem huzok borondot meg nem megyek bulizni. Ott a kezmozdulatoktol tud kiadani a mutato,ha mechanikus.


Otthonra meg jo ugyis,h nem jar. 😂

2023. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%
Jah. Ciki.
2023. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nekem nincs olyan klasszikus értelemben vett baráti társaságom, akikkel non-stop együtt lógok. Néha szoktam összefutni 1-2 személlyel, de őket meg marhára nem érdeklik az órák, vidéki kisvárosban élek, itt még a helyi újgazdag nagymenők sem utaznak órában, nemhogy mi, átlagemberek.

Menőzni meg biztos nem próbálnék meg, még eredeti luxusórával sem. Mint írtam, nem az a lényeg. Ha meg olyan helyre kell menni mint egy esküvő, vagy bármilyen komolyabb esemény, oda van eredeti óra. Azok sem világmárkák, 100-120 ezres kategória.

2023. jún. 19. 16:39
 10/25 anonim ***** válasza:
59%
Hamis órát viselni magaddal szemben igénytelenség.
2023. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!