Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok olyan helyre járni...

Szoktatok olyan helyre járni ahol fürdőruhát kell hordani?

Figyelt kérdés

Nincs fürdőruhám, nem is tudom elképzelni hogy valaha felveszek egyet vagy hogy olyan helyre megyek ahol kéne.


Ha szóba jön a téma valamilyen formában hülyének néznek mert mindenki szokott járni strandra/ tengerpartra vagy csak otthon felveszi



2023. jún. 21. 08:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. FKK fürdőbe járok németeknél, és le van a gond a fürdőruháról.
2023. jún. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyan helyre?! Mármint strandra? Igen néha járok. Én sem viszem túlzásba, de a Balatonra nyaranta párszor le szoktam ugrani egyet mártózni. A zsúfolt, medencés strandokat én sem kedvelem.

Tavaly egy ismerősömnek volt ottalvós esküvője, amire meghívott. A szállás egy olyan wellnesshotelben volt lefoglalva, ahol korlátlan medencehasználat is tartozott a szobákhoz. Ott is jól jött, hogy volt mit felvennem és nem vonultam félre antiszocként a hotelszobában kuksolva, amíg a többiek fürdőztek.

2023. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem, nem szeretek se napozni, se nyilvános vízben fürödni, és utálom ha rámtapad a homok.


Dolgoztam nyáron diákként mint úszómester, és láttam hányan hánynak, vizelnek, sz@rnak bele a medencébe, hány idióta masztizik vagy kefél benne, és akkor még nem is volt szó arról a zsírrétegről, ami az összes krémből áll össze.


Ha meleg van, itthon lezuhanyzom, de hogy ezért én külön menjek valahova? Nem.

2023. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Strand, tengerpart, kerti parti stb. Ilyenekre gondoltam.

2023. jún. 21. 10:05
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
3: én sem járok éttetrembe, van itthon kenyér.
2023. jún. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Metionin ***** válasza:
83%
Nem. Utálom a strandot, a fürdőket. Mikor külföldön laktam, jártunk tóhoz fürödni meg közös szaunába, ezért van 2 db fürdőruhám de azóta (5 éve asszem) nem voltak rajtam.
2023. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Én is csak ritkán megyek strandra, mert nincs kivel mennem, egyedül meg nincs kedvem, mert alapból a strandra is utazni kéne, és nem olyan sok az út, de ilyen melegben egyedül nincs kedvem. Régen tengerpartra mentünk évente több hétre, de most már azt sem. Amúgy szerintem sokan nem járnak fürdeni sehova se, szóval hidd el, nem te vagy az egyedüli, akinek még fürdőruhája sincs.
2023. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

"Amúgy szerintem sokan nem járnak fürdeni sehova se, szóval hidd el, nem te vagy az egyedüli, akinek még fürdőruhája sincs."

én nem tudok ilyen emberről sem a családomban, sem a tágabb ismerősi körömben. pár évente valahogy mindenkinek összejön valami csobbanós program.

2023. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Nekem van egy-kettő, de simán kimarad nálam is akár több év, míg nem is használom.

Strandra én se járok, max. a Balatonban fürdök meg (vagy valamilyen igényesebb természetes vízben), de az is ritkán jön össze.

Napozni egyáltalán nem napozom, kerti partin meg nem is értem, miért lenne rajtam fürdőruha, ott rendes ruhában vagyok. Nem egészséges sokáig olyan anyagban lenni (fürdésen kívül).

2023. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nyáron vagy kétszer elmegyek strandra, de semmi több. Én sem szeretem amúgy ezeket a bikiniket, egy van, arra a pár alkalomra tökéletes.
2023. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!