Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetnêk olyan melegítő...

Hol vehetnêk olyan melegítő együttest, aminek legalább a nadrágján jó nagy a márkajelzés (főképp Nike)?

Figyelt kérdés

Olyan melegítő együttest szeretnék venni, aminek legalább a nadrágján, de ha lehet akár a felsőn is jó nagy a márkajelzés. Legfőképp nike, adidas vagy puma amit szeretek. Régebben sok ilyet láttam, ma már sehol... esetleg tudnátok segíteni?


Természetesen nem felvágásból szeretném, hanem egyszerűen már unom az egyszerű fekete melegítőket, amin semmi minta sincs :)



2023. jún. 21. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
De miért akarsz proli lenni, ha nem muszáj? Komolyan nem értem :D
2023. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Pl. a Nike oldalán. De sok megbízható oldalon kapható. Pl. answear.hu
2023. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mi az hogy proli? :) Nem szeretem a farmerokat, mert se nem kényelmes, és szerintem jól sem néz ki.
2023. jún. 21. 11:25
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Rejtett erőforrás vagy? Mert azok mászkálnak ilyenekben. Ha szorult beléd egy kis ízlés akkor te ne tedd.
2023. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Alapvetoen ha megnezed az adidas nike jobb termekein direkt nem tul nagy a marka jelzes, ha nagy a marka jelzes kb te egy reklam tabla vagy. Minoseget kell nezni nem a markat, ezert tartjak prolinak a nagy marka jelzeses dolgokat, mert koztuk az h valaki niket tud venni azt mutatja, hogy van penze, mikozben igazabol ezeket megvenni normalisabb korokben nem jelent "gazdagsagot" szoval nem eleg h felvagna de meg az se sikerul az emberunknek.


Nagyjabol ez a megfontolas mogotte.

2023. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1. Kinek mi az izlés. Nem határozható meg, hogy mi a "jó ízlés", mert mindenkinek más.

2. Nem reklámtábla akarok lenni, hanem egyszerűen kicsit unalmasnak tartom az egyszínű ruhákat, ezért egy jó mintás változatosságot jelentene. Nem értem ezen mit nem lehet felfogni😅

2023. jún. 21. 12:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6: De miért kell annak a mintának márkajelzésnek lennie? Miért nem akármi másnak? Na mindegy,
2023. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
A Szabadkai piacon..
2023. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet más jelzés is rajta, mondjuk Horrorfilm logója vagy valami, csak nagy legyen és jól nézzen ki🙂
2023. jún. 21. 13:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, nagyon szeretek full melegitoszettet hordani, engem se zavar ha nagy a logója, ha tehetem mindig ilyeneket hordok főleg niket
2023. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!