Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak hordhatnak selyem...

Férfiak hordhatnak selyem szatén anyagú ruhát?

Figyelt kérdés
Ilyen fényesebb selymes anyagú ruhákra gondolok. Alkalmibb jelleggel inget, vagy alsónadrágot, pizsamát? Mennyire gyakori ez?

2023. jún. 21. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hordhatnak, mivel nincs megtiltva nekik... 😊

Mondjuk az én környezetemben lévő férfiaktól idegen ez a stílus, de gyanítom, hogy Mo.-on általában nem túl gyakori.

Nekem rögtön dekadens főurak meg retró stílusú dzsigolók, piperkőcök jutnak eszembe az ilyen viseletről, de valószínűleg én vagyok ilyen előítéletes.


A pizsama eleve értelmetlen ruhadarab a szememben, egyik barátom sem hordott soha (25-35 éves korosztály), a selyeminget meg főleg romantikus dalok előadásához, jelmezbálon, ill. latin táncokhoz tudom elképzelni (szigorúan fodros mellrésszel). 😊


Ne vedd azért teljesen komolyan, amit írtam, lehet, hogy kaphatók modern, ízléses darabok, és simán lehet olyan alkalom vagy pasi, amikor és akinek jól áll, megy a stílusához.

2023. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nők hordhatnak akkor férfiak is.
2023. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem van egy fiú barátom aki szokott hordani selyem szatén inget, meg boxeralsót is, ja és pizsamában alszik ami szinten selymes😊

Mondjuk őt ez szexuálisan is izgatja, de neki jól is állnak.😁

Bevállalósnak kell lenni az biztos mivel tényleg nem gyakori viselet

2023. jún. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!