Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon nehezen találok polót...

Nagyon nehezen találok polót magamra! 170 centi vagyok de nagyon erős testalkat. Ugy 82-83 kiló körül mozgok. Széles a mellkasom, a vállam, a nyakam. Van rajtam felesleg nem csak izom. Sajnos a has, csipő tájékán. L-es polók jók de nagyon passzent!?

Figyelt kérdés
Melyik márka lehet jó nekem? Alacsony, széles embernek. Főleg mellkas, váll és csípőnél legyen szélesebb fazonú, szabású!?
2023. jún. 23. 04:37
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Bocsi, de nekem ebből nem jön le, hogy most fiú, vagy lány vagy. Léteznek XL-es pólók is, próbáld meg azt.

És nem ártana legalább 15 kg-t fogyni minimum.

2023. jún. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem márkafüggő. Ha az L-es méret kicsi rád, vegyél XL-eset. És a fazon sem mindegy. Nézz körül pl. a H&M-ben.
2023. jún. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 173cm vagyok, pár kg túlsúllyal. H&M-et javaslom én is, meg turikat. Angol márkáknál több az olyan póló, ami szélesebb alkatra is jó, viszont nem túl hosszú. A New Yorker pólói pl. nagyon hosszúak nekem. A Pull and Bear-t is érdemes megnézni, ott mindenféle "fit" van, szóval egyszínű póló, de sokféle fazonban. Fel kell próbálni őket, tesztelni. Valószínű egy full egyenes szabású passzentos lesz. Anyaga se mindegy. 60% pamut-40% poliészter az full tapad. 100% pamut vagy viszkóz jobb, jobb az esése.
2023. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon passzos, akkor nem az L lesz a te méreted, válassz XL-est. Ebben a méretben több márka is jó lehet, ez nem márkaprobléma, hanem méret.
2023. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Te még jobb helyzetben vagy, rám meg minden nagy.

149cm vagyok 37kg és mellem sincs.

2023. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!