Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet normális minőségű...

Hol lehet normális minőségű leggingset/cicanadrágot venni?

Figyelt kérdés
Olyat keresnék ami nem kifejezetten edzéshez való, nem mintás, akár utcára is fel lehet venni és nem nagyon vékony. Amiket eddig találtam mind vékony és látszik, hogy nagyon könnyen elszakad vagy kilyukad.

2023. jún. 23. 14:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2%
A leggings még mindig harisnya, nem pedig nadrág. Legfeljebb otthon oké, utcán nem.
2023. jún. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
A leggings az leggings nem pedig harisnya.... miért lenne harisnya??? Baromság.
2023. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1

Nekem tetszik és azt veszek fel amit akarok. Köszi.

2023. júl. 1. 21:30
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg BonPrix érdemes megnézni, időközönként az ALDI-ba, Lidl-be is szokott lenni. Utóbbi nekem nagyon bevállt csak nem mindig kapni, kicsit figyelni kell, ilyenkor tavasz-nyár környékén szokott inkább lenni,illetve érdemes figyelni online szorolap, mert ha van általában beleteszik.
2023. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 ívy1 ***** válasza:
84%
Hát mást nem tudsz mint hogy,keresgèlsz addig amíg nem találsz.A bőr hatású, az nem átlátszó. Èn is szívesen hordok leggingset!
2023. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Bonprix vagy about you. Mindig innen szoktam rendelni nagyon jó minőségű, évekig tudom hordani őket. És nagyon kényelmes is. Még a férjem is fel szokta venni.
2023. júl. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
7%
A leggings az a nadrág és a harisnya között van éppen ezért bármilyen vastag is, mivel testre feszül baromi ízléstelen rövid felsővel hordani !
2023. júl. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#7 ezért formanadrág,ha nem átlátszó akkor nem harisnya, egyébként is más a kinézete,mint a harisnyának,pont azért, hogy magában is lehet hordani!
2023. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
A leggings az nem harisnya.... nem érted????
2023. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
19%
De értem, hogy nem harisnya. Te nem érted!
2023. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!