Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jól kinéző ortopéd papucs?...

Jól kinéző ortopéd papucs? Linkelnétek?

Figyelt kérdés

Nemsokára kezdek dolgozni egy olyan helyen ahol sokat kell talpon legyek és a kollégák is jellemzően valamilyen ortopéd papucsba szoktak lenni.

Frászt kapok a nagymamás stílusú ortopéd cipőktől, de neten nem találok olyant ami jól is néz ki, de közben kényelmes is ha egész nap benne vagyok.

Már abba gondolkodok lassan, hogy crocs-ot veszek és rá díszeket, hogy valahogy mégis fiatalos legyen.


Esetleg tudtok ajánlani olyan oldalt vagy linkelnétek olyan papucsot ami nektek bevált, kényelmes, esetleg még ortopéd is, de nem néz úgy ki, mintha egy hulláról lopták volna le?



2023. jún. 25. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Ez jó pl.:

[link]

[link]


Ő is jó, de az előzőek szellőzőképesebbek:

[link]

2023. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
A Batz, Berkemann, Rieker márkáknak vannak nagyon csinos papucsai, én is ilyenben dolgozom.
2023. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
22%

"gondolkodok lassan, hogy crocs-ot veszek és rá díszeket, hogy valahogy mégis fiatalos legyen."


😬😬 csak azt neee

2023. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Zárt orrúnak kell lennie? Ha nem, akkor:

[link]

2023. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2023. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdés nem mai, azért megírom hátha még tudok segíteni. Nekem batz klumpám van, tűzpiros színben. Fc05 talán, de ebben nem vagyok biztos. Ezzel megvagyok fiatalon is, ráadasul belül is kényelmes nem csak kívülről néz ki jól. Viszont ha döntöttél már kérlek írd meg, picit érdekelnek ezek engem is…
ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!