Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem proli dolog elegáns ruhát...

Nem proli dolog elegáns ruhát fehér sportcipővel felvenni?

Figyelt kérdés

Manapság több olyan embert is észreveszek az utcán, akik elegáns ruhát felvesznek és valami undorító fehér sportcipőt vesznek hozzá, ami szerintem rohadtul elüt ettől a szettől.

Legyen akár férfi, akár nő.

Szerintetek?


2023. jún. 28. 14:32
1 2 3 4
 11/33 hosszúhajú ***** válasza:
23%
nem proli dolog hanem stíluskavarodás, stílusficam. a divat változik és egyszer szerencsére ennek is vége lesz, később majd nagyokat röhögünk rajta, a stílus viszont örök. egyébként én egyet értek veled, sem hőmérsékletben sem stílusban, sem szó szerint semmiben nem illik össze a kettő. ez után majd jön az hogy estélyi sportcipővel. nyilván rajtam kívül mindenkinek tetszik, mert mindenki a divatot követi, és elmondják hogy 35 fokban sem melegszik be a lábuk, kevesen mernek kilógni...
2023. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

#11

Nem elegáns ruhával ugyan, de nyáron zárt tornacipőt hordok, ès tényleg nem melegszik be a lábam. Ebben nincs semmi fura :D

2023. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 hosszúhajú ***** válasza:
15%
látod kérdező, erről beszéltem, hogy most jönnek majd a kommentek hogy 35 fokban pont annyira melegszik be a lábuk zoknival zártcipőbe mint strandszandálba....
2023. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

#13

De miért olyan hihetetlen ez számodra? :D 35 fokban nem a cipő dönt hogy meleged van-e.

2023. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 hosszúhajú ***** válasza:
0%
14. télen miért nem veszel fel szandált, ha a kettő ugyanolyan?
2023. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

#15

Nyilván azért mert kihűlni a mínuszokban kicsit más kategória, konkrétan elfagyhatnak ujjaid vagy végtagjaid bizonyos körülmények között. A 35 viszont nem olyan extrém hogy a végtagoknak ilyen szinten ártson. Amúgy ha nincsenek kemény mínuszok akkor simán mászkálok télen sportcipőben.

Szóval miért olyan hihetetlen? Egy jól szellőző vászoncipőbe nem fog belerohadni a lábad, nyilván nem bélelt csizmáról beszélek.

2023. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 hosszúhajú ***** válasza:
0%
nem, a 35 fok tényleg nem meleg, és a vászon is pont olyan mintha nem lenne rajtad csak strandszandál, mert a levegő szellőzőképessége a meztelen lábon pont olyan mint a zokni és a vászoncipő szellőzőképessége, és nyilván ha vászonruhát veszel az pont olyan mintha meztelen lennél, hiszen a vászon levegőáteresztő képessége ugyanolyan mint a levegő levegőáteresztő képessége.
2023. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
71%
Én azon mindig kihalok, mikor a lányok egyberuhához vesznek valami sportcipőt. Annyira nem illenek össze, hogy ahhoz képest a zokni-szandál a jóízlés csúcsa.
2023. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
13 még mindig nem bírja felfogni, hogy a cipőnek messze nem a legfontosabb feladata, hogy minél kevesebb legyen belőle a lábon.
2023. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 hosszúhajú ***** válasza:
0%
és 19 még mindig nem bírja felfogni hogy semmi anyag nincs ami jobban átengedné a nagy melegben a levegőt, mint maga a levegő.
2023. jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!