Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyarra szoknyahoz , neha...

Nyarra szoknyahoz , neha harisnyahoz melyiket valasztanatok? 19/L

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2023. jún. 30. 11:23
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
51%

#16: Szóval az ég világon semmi más nem kényelmes, csak a tornacipő. El lehet fogadni, ha te így gondolod, de akkor ne vedd fel a szoknyát sem, és nem fog hülyén kinézni, ha nadrággal hordod.


Ha szoknyát szeretnél felvenni, akkor viszont fogadd el, hogy ahhoz másfajta cipő illik. Vagy csinosak akarjunk lenni, vagy ne, a kettő felesben nem működik.

2023. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
93%

#21

Azt veszek fel amit akarok. 😘

Amúgy lehet félreérted, nem elegáns alkalmi koktél- vagy estélyi ruhát értek “szoknya” alatt, hanem laza/sportos stílusú szoknyákat. Azokat is eleve azért hordom mert kényelmesek. Nekem a kényelem fontos mint idegenek véleménye. 🤷‍♀️

2023. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
73%

#22: Kíváncsi lennék, milyen egy sportos szoknya, legfeljebb teniszezőket láttam abban sportolni. :'D


De egyébként egy farmer szoknyával például el tudnám képzelni a kérdező által linkelt cipőket is, de például egy rakott szoknyával már nem.


Az meg igaz, hogy azt veszel fel, amit akarsz, nem is kérdezted meg a véleményünket, ami szintén rendben van. Attól még elképzelhető, hogy nem tetszik nekünk, de az meg így már a mi problémánk.


Ha viszont valaki megkérdezi a véleményünket, akkor elmondjuk.

2023. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 hosszúhajú ***** válasza:
18%
22. pedig ilyen ízlésficam tendenciánál az lesz a következő, hogy estélyihez tornacipő. a tenisz szoknya az egyetlen amihez passzol a sportcipő. ha meg annyira odavagy a kényelemért akkor járj pólóba bulira is, és esküvői ruhának is azt vedd fel. a stílus kivégzése és beáldozása kényelemért. ez a mai divat definíciója.
2023. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
95%

#23

Nem kezdek linkelgetni, “sportos szoknya” vagy “sportos egyberuha” kifejezésekre keresve rengeteg van. Meg igen, farmerszoknya pl. Ilyesmiket hordok sokat.


Én arra reagáltam hogy “ akkor ne vedd fel a szoknyát sem” - de, fel fogom továbbra is. Nekem kényelmes, nekem tetszik, a hozzám közel állóknak tetszik, más meg majd nem néz oda ha bántja a szemét. 🤷‍♀️ nekem se tetszik sok ruha, de nem mondanám senkinek hogy ne hordja…

2023. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
95%

#24

Ez már sima kitalációkkal való vagdalkozás, leírtam hogy a mindennapokról beszélek és hogy alkalomra felhúzok egy elegáns cipőt.

2023. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 hosszúhajú ***** válasza:
52%
26 szuper. azokon a napokon igazán csinos lehetsz. de egyébként a mindennapokban sem kell elegánsnak lenni, elég csak stílusosnak.
2023. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
83%
Az első. A második sportos. Szoknyához egy elegáns jobban illik.
2023. jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
75%

Nekem személy szerint nem tetszik a szoknya tornacipő stb kombó. Tudom, hogy most ez a divat és, ha neked tetszik viseld nyugodtan.

Én az 1 linken szereplő cipőt választanám, az valamivel elegánsabb, jobban illik hozzá.

A 2. linken szereplő pedig inkább sportosabb, kevésbé illik hozzá

Én leginkább szoknyához balerina cipőt, vagy elegáns szandál javaslok, lehet lapos a sarka attól.

2023. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
51%

A sportcipő+gomba szerintem nem kimondottan a sportcipőre irányul, hanem a műanyag harisnya+sportcipőre.

Mert ezek már igen csak jó párosítások.


A szandi valóban csinosabb egy szoknyával, sportcipővel trampli.


És hogy kit érdekel a fiúk véleménye, az oké, csak akkor ne lássunk negatív kommentet nőktől ha egy férfi fecskében, szűk nadrágban, rózsaszínű ingben érzi jól magát, és esetleg szőrtelenül!

2023. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!