Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Dorko márka hogy tudott így...

A Dorko márka hogy tudott így befutni, amikor nagyon gagyi minőségű?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam ezt a márkát különböző reklámokban, meg szinte minden plázában van egy üzletük, így gondoltam teszek vele egy próbát. 2 cipőt vettem tőlük, mindkettő tönkrement, szétszakadt 3 hónap alatt, pedig nem szoktam sokat gyalogolni. Az elsőt még kicseréltem garanciában egy másik fazonra, a második alkalommal inkább levásároltam pólókra és máshol vettem cipőt. A pólójuk is szörnyű, a szabása borzalmas, össze vissza lóg az emberen, pár hordás után nyúlik és még fakul is. Ehhez képest árban Nike, Adidas, Puma szintjén vannak..
2023. júl. 2. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a pontos választ csak tippelek, rengeteget költhettek marketingre.

Sajnos ez manapság fontosabb mint a minőség, ha pl. fizetnek hírességeknek hogy reklámozzák, a fiatalok megfogják venni mert xy-on is az van, hiába rossz minőségű...

2023. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
70%
Nemtom te milyen pólót vettél, nekem van galléros és sima is. Még csak gyűrődni se gyűrődik, megvan már évek óta mindkettő és hordom is sokat.
2023. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Ez már befutásnak számít...?


Egyébként ugyanúgy, mint az összes többi, nincs új a nap alatt. Idiótáknak bármit el lehet adni, ha elhitetik velük hogy az divatos, és keresett termék magas "presztízsértékkel.


Az Air Jordan cipők is horribilis árúak, mégis kézzel le tudom szedni a talpát különösebb megerőltetés nélkül, annyira hitvány a ragasztás minősége.

2023. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A cipőik szerintem sem érnek egy forintot sem, a saját káromon tanultam meg én is, pár hónap után kuka volt mindkettő, amit vettem.

Pólóval, táskával, baseball sapkával nekem nem volt problémám.

2023. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Nincsenek a Nike, Adidas, Pumával egy szinten, ezt nem tudom, hol nézted.

Én legalábbis a Playersroomban szoktam vásárolni, és pont azért választom mindig a Dorkot, meg jóval olcsóbb, és egyetemista pénctárcával sajnos nem engedhetek meg magamnak drágábbat. Ezek pont azok a cipők, amikből viszont ugyanolyan fazonokat/stílusokat lehet megtalálni, mint a márkásabb, drágábbakból.

Egyébként én is azt hittem, nagyon rossz minőségűek, mert pár hónap alatt elkezd szétfoszlani a bélésük. Viszont pont nemrég mutatta valaki, hogy az Adidas cipőjével ugyanaz történt, szóval mégsincs akkora különbség minőségben sem…

Amúgy olyan 3 évet azért kibírnak a Dorkoim is, ráadásul akciósan akár 10.000 alatt(!) is lehet találni cipőt, úgyhogy a h.lyének is megéri.

2023. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*nincsenek a Nike stb.-vel egy szinten ÁRBAN, így értettem
2023. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én 20 ezer forintért vettem a Dorko cipőt, utána Pumára váltottam és az 18 ezerbe került. Nike is biztosan van olcsóbb, sőt Angliában idén vettem Nike cipőt 25 fontért, ami kb 11 ezer forintnak felel meg.
2023. júl. 2. 20:17
 8/8 A kérdező kommentje:
És én is playersroomban vettem itthon, Angliában pedig Nike márkaboltban.
2023. júl. 2. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!