Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van biciklisnadrág-fétis?

Van biciklisnadrág-fétis?

Figyelt kérdés
Nincs olyan nap, hogy valaki rá ne kérdezne a biciklis nadrágra. Volt olyan, aki majdnem azt írta, hogy nagyvárosokban is mindenki abban jár.

2023. júl. 4. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Itt biztosan van. Meg harisnyafétis. Meg bőr és szőrme fétis is.

De még mindig jobb, mint a betét és menstruáció fétises kérdező.

2023. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Emberek miért nem fogadjátok el azt hogy, nem vagyunk egyformák???

Ha valaki szeret valamit akkor az az ő dolga még ha fétise is. Aki meg nem szeret valamit akkor úgy sem veszi fel!!! Egy kicsit több kompromisszumot kellene kötni az efféle "fétises" emberekkel szerintem. Attól hogy valakinek fétise van az lehet ugyan olyan jó ember is, erre esetleg nem gondoltatok??? Bocsánat hogy, őszinte vagyok....

2023. júl. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Meg a macskákról, meg a kutyákról is kérdeznek ezek a fétises emberek. Meg a politikáról is, valakinek az a fétise. De hogy ennél a kategóriánál maradjunk van aki a szoknyákról, a hajról, vagy a cipőkről kérdez. Tényleg hihetetlen, mennyi "fétises, komplexusos" ember van itt. :)))


Náluk többen csak a nárcisztikusok meg a toxikusak vannak. :)))

2023. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként nyáron én is mindig abban szoktam lenni, használom sportoláshoz, hordom mindennapi viseletként az utcán, meg otthon is. Most akkor én is fétises vagyok? Vagy zavarna az téged kérdező, ha ebben látnál? Van valami konkrét bajod vele?
2023. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Félreértések elkerülése végett: tőlem mindenki úgy öltözik, ahogy akar, vagy tud.

De rendszeresen olvasom, hogy majdnem mindenki mindenhová biciklis nadrágban jár. Kertvárosban lakom, ebben az évben még senkit nem láttam biciklis nadrágban. Ezért nem értem ezt a rendszeres témafölvetést.

2023. júl. 5. 08:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran járok abban, hiszen bringázom. Ha utána le kell menni a boltba, nem cserélem le fürdés előtt pl, simán leszaladok benne. De mi ebben a pláne? Elöl látják a dudort, fél szemmel odasandítanak, de és is rápillantok a csinos csajok hátsójára, és a szemkontaktust is elhibázom néha.

Képzeld, ha kutyák lennénk, nem lenne bringás cucc sem, és szaglásznánk egymást, akkor az lenne természetes.

2023. júl. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor még egyszer: miért zavar a téma felvetése? Mostanában újra divat ez a kényelmes ruhadarab. Nézzél szét a Belvárosban, vagy egy nagyobb bevásárlóközpontban, több lányt is fogsz látni akik ezt hordják. Sőt nemcsak a fővárosban, hanem vidéken is egyre elterjedtebb. De én olyat nem írtam, hogy mindenki azt viseli.

Más téma nem zavar téged csak ez?

2023. júl. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 Természetesen nem zavar. Csak kicsit túldimenzionáltnak érzem a rendszeres témafölvetést. Tőlem egyébként mindenki azt hord vagy nem hord amit akar, vagy megengedhet magának.

OFF Mi lehet az oka, hogyha "e"-t akarok írni, a gép csak minden másodikat fogadja be, más betűvel nincs ilyen gond, tehát valószínűleg nem (csak) bennem van a hiba.

2023. júl. 5. 09:56
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor elég sok fétises emberek élnek felénk, itt kb szeretem minden 5. lány hordja, és kb minden 20. fiú. Valószínűleg azért mert jó nekik. Puff. Nincs több mondani valóm ezzel a kérdéssel kapcsolatban.
2023. júl. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy van. És akkor sincsen szeretem semmi gond vele. Valószínűleg ha valakinek van valami nevezzük úgy "fétise" azért még nem kell el ítélni. Ezer ilyen dolgot fel lehetne sorolni, mert ha valaki szeret valamit azt azért ne tiltsák már meg. Meg nekem ez a fétis szó elég bizarr. Ha ezt mondják valakire akkor már egy kicsit elitélően beszélnek vele kapcsolatban. Én pl ha tehetném ezt a szót meg szüntetném egy az egyben, egy normális kifejezést kellene alkalmazni. Vagy csak egyszerűen nagyon szereti azt a valami vagy valami hasonlót😁😁😁

Annyira nem vagyunk egyformák hogy ez van, ami neked tetszik az egy másik valakinek nem, és ez pont fordítva is igaz.

2023. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!