Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik markak illenek ossze?...

Melyik markak illenek ossze? Melyikeket erdemes parositani?

Figyelt kérdés

165cm 70kg 16/l

Kicsit husis lany vagyok. Eddig nem erdekelt hogy milyen ruhak vannak rajtam, nincs is stilusom, viszont ez mar elegge zavar. Nem is tudom pontosan, hogy melyik stilus tetszik ugy igazan. Eddig teljesen noname ruhakat hordtam. Volt egy korszakom, mikor ilyen nagy oversize ruhakat hordtam, viszont ez mar nem tetszik magamon annyira. Nadragbol nem szeretem ha ramfeszul, leginkabb a cargo nadragok tetszenek. Arra gondoltam, hogy cargo nadragokat, illetve par farmert szereznek es ilyen tank topp-ot hozza. Vagy telen egy hosszuujjut es ra egy oversize polot. Vagy igazabol nem is tudom:(

Cipok kozul converse parti vagyok.

Mas ruhadarabokbol tetszik a puma, viszont ez is ilyen sportos, es nem mindig ilyenbe jarnek. Illetve azt se tudom, h az mennyire jon ki hulyen, ha a converse cipohoz felveszek egy puma felsot meg valami mas markaju nadragot. Vagy pl ha eggyik nap cargo nadragba es tanktopban vagyok masnem meg farmer, hosszuujju es nagypolo komboban. Akinek van egy kis ideje es nalam tobb stiluserzeke az legyszi segitsen



2023. júl. 6. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én mindig szerettem játszadozni az Outfitjeimmel, szóval szívesen segítenék (vagy legalábbis megpróbálok :) )

Nem kell hogy legyen egy ‘Standard’ stílusod amihez mindig tartasz.

Én is mindig váltogattam/váltogatom amilyen kedvem van éppen, vagy alkalomhoz illöen persze. A fontos hogy tetszedjen neked magadon és érezd jól magad benne.

Márkaügyileg nem feltétlen releváns hogy mi mivel megy, inkább a formàt szabást és összhatást figyeld az Outfitteknél.

Szóval ne aggódj azon hogy nem e passzolna pl. egy Puma felsö egy Converse-el.


Pl. Outfit ötletek így az infóid alapján amiket írtál(bár egy kicsit pontosítva, lehet többet is ki tudnánk hozni, esetleg milyen elképzeléseid lennének vagy milyen darabjaid vannak)


Converse Low vagy Hi Top

Khaki Cargo nadrág (nekem a Surplus márka jött be)

Fekete/bézs Tank/Crop Top hidegebb idöben mondjuk valami kapucnis pulcsi vagy ilyesmi.

Cargo helyett vannak ezek a bövebb mostanság divatos farmerok a Mom’s jeans-ek, azok is biztos tetszenének és jól lehet kombinálni egy lazább deszkás stílushoz mondjuk Converse-el és Pulcsikkal is :)

2023. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom!
2023. júl. 6. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!