Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A C&A oldalán drágábbak a...

A C&A oldalán drágábbak a ruhák mint az üzletben?

Figyelt kérdés
Az üzletben nagyon tetszett egy ruha de nem volt az én méretemben. Megnéztem az oldalon is hogy akkor rendeljek onnan. És ott kb 8 euroval több az ára. Ez miért van így? Ugyanazért a ruháért többet fizessek csak mert az oldalról rendelem?

2023. júl. 11. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy C&A szakértő, de ha jól tudom, akkor nekik nincs magyar webshopjuk. Egy webshopjuk van, és az Németországból van irányítva. Vagyis azt hiszem maga a cég anno hollandok által lett alapítva, de azt hiszem talán Németországban és Belgiumban van a központjuk. De ez most nem is fontos, a lényeg, hogy igen, szállítanak Magyarországra, és több más országba is, de attól még német. Szóval szerintem azért van eltérés a magyar üzletekben levő árak és a webshopon levő árak között, mert alapból Németországban nyilván másak az árak, hiába egy üzletláncról van szó, sokszor nem egységesek a termékeik árai a különböző országokban megtalálható üzleteikben. Szerintem ha Németországban mennél be egy üzletükbe, akkor az árak hasonlóak lennének a webshophoz képest.
2023. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Áá értem, ezt nem tudtam. Én sem vagyok benne jártas😄 Nos hát akkor köszönöm szépen a választ!
2023. júl. 11. 23:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdemes megkérdezni róla a C&A-t. Lehet akár hiba is, vagy szinte bármi egyéb oka.


Azt is érdemes lehet a boltban megkérdezni, hogy ők meg tudják-e neked rendelni azt a méretet, amire szükséged van - olyan áron, amennyiért ők árulják, ha már a weben más az ára.


Érdemes lehet akár hivatalos panaszt tenni miatta. Ha kellően sok panasz érkezik az ilyesmik miatt, akkor talán változtatnak rajta. Ami csak bevételt termel, az jól működik úgy, hiszen nincs rá panasz...

2023. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!