Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mien stílus illik...

Szerintetek mien stílus illik egy raper gyúróshoz? És pl ien márkás ruhákat hol tudok megrendelni mint pl DADA, VANS, FUBU stb.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Raper, mint erőszaktevő, megerőszakoló? Hát, ha még gyúrsz is, akkor nem mennék a közeledbe :)
2010. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
attólfügg milyen repper vagy, ha ilyen westcoast tupac 50 cent yo madafaka, akkor a dada, ha ilyen kis telepi proli vagy akkor mehet a fubu, ha meg valami magyar undergrundos akkor ilyen mondjuk ezeket a deszkás márkák pl vans etnies emerica dc pepper stb.
2010. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem tök jól illene hozzá, ha tudna magyarul helyesen írni! nem ciki az, ha rendesen írsz!
2010. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző, bocs nagyon félre olvastam a kérdést, a felét el se olvastam. am azt ne mond hogy nem tudsz hozzájutni ezekhez a márkákhoz?:D
2010. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Böse ***** válasza:
pfffffffffff gyáháááháá :D:D
2010. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!