Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zalando oldalon, ha rendeltem...

Zalando oldalon, ha rendeltem valamit, és előre kifizettem, mikor jön visszaigazoló email??? Másnak is késett az email?

Figyelt kérdés

Nincs a spam mappába. 07.12.-én rendeltem meg a terméket, es azt írtak, h kapok egy visszaigazoló emailt... En elutaltam a pénzt, a banki applikacióba is megjelent, h levonták, de visszaigazoló email sehol.... Direkt utánajártam ennek az oldalnak, és itt gyakorin is olvastam, h tökre megbízható az oldal...

Nem találtam a zalando oldalán olyan emailt, ahova megírhatnám a kérdésem, ezért gondoltam megkérdezem, hátha más is járt így.


Vagy ennyi volt, és adios 12 000 Ft?! Volt nincs. Az a pénz elszallt vhova. :(


Valaki tud hozzájuk elérhetőséget?



2023. júl. 13. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Még mehet email, csak tegnap rendelted meg. Lehet kell 1-2 nap átfutási idő. Ha jövőhétig nem jön semmi email és csomag sem, akkor már gyanús lesz😐
2023. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ennyire. Többször rendeltem onnan, teljesen megbízható oldal.

Biztosan kapsz hamarosan emailt

2023. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm mindenkinek a megnyugtatást. És igen, hála az égnek tényleg jött email. Nagyon megkönnyebbültem. :)! Köszönöm mmindenkinek. :)!
2023. júl. 13. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!